TC en JTC

Beste leden,
Het seizoen zit er nog lang niet op, maar de JTC en de TC al bezig met de oefenwedstrijden voor het seizoen 22/23.
Sportieve groet,

De TC & JTC

Laatste wijziging 24 mei 08:40
Zaterdag 20 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
n.v.t. Trainingsweekend B1
n.v.t. Trainingsweekend A2
n.v.t. Trainingsweekend A1
ntb Refleks C1 Nieuwerkerk C1
ntb Refleks D1 Nieuwerkerk D1
10:00 Nieuwerkerk B2 Vriendenschaar B1 Veld 1
Woensdag 24 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
19:00 Nieuwerkerk A1 IJsselvogels A1 Veld 1
Zaterdag 27 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk A1
09:00 Nieuwerkerk B2 Sporting Delta B2 veld 1
09:00 Nieuwerkerk C4 Fortuna/Delta Logistiek C4 veld 3
09:00 Nieuwerkerk E1 Oranje wit E1 veld 2
09:00 Nieuwerkerk E2 Oranje wit E2 veld 2
09:00 Nieuwerkerk E3 Oranje wit E3 veld 2
09:30 KCR E4 Nieuwerkerk E5
10:00 Nieuwerkerk C3 Fortuna/Delta Logistiek C3 veld 3
10:00 KCR D3 Nieuwerkerk D3
10:00 Nieuwerkerk F1 Fortissimo F1 veld 2
10:30 KCR E3 Nieuwerkerk E4
11:00 Oranje Wit C2 Nieuwerkerk C2
11:00 KCR D1 Nieuwerkerk D2
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk A2
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk B1
ntb Fortuna/Delta Logistiek B3 Nieuwerkerk B3
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk C1
ntb Fortuna/Delta Logistiek C5 Nieuwerkerk C5
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk D1
ntb Fortissimo E1 Nieuwerkerk E6
ntb Fortissimo E2 Nieuwerkerk E7
ntb Vitesse E2 Nieuwerkerk E8
ntb Movado E1 Nieuwerkerk E9
ntb Movado E2 Nieuwerkerk E10
14:00 Sporting Delta 2 Nieuwerkerk 2
15:30 Sporting Delta 1 Nieuwerkerk 1
Dinsdag 30 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
18:30 Nieuwerkerk C1 Vriendenschaar (H) C1
19:45 Nieuwerkerk B1 Vriendenschaar (H) B1 Veld 2
20:00 Vriendenschaar (H) A1 Nieuwerkerk A1 Veld 2
19:45 Nieuwerkerk 2 Borgerhout GW 2 Veld 1
21:00 Nieuwerkerk 1 Borgerhout GW 1 Veld 1
Zaterdag 3 september
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
09:00 Nieuwerkerk C1 Fortuna/Delta Logistiek C1 veld 2
09:00 Nieuwerkerk C2 Fortuna/Delta Logistiek C2 veld 3
ntb Gemini C1 Nieuwerkerk C3
09:00 Nieuwerkerk B1 Fortuna/Delta Logistiek B1 veld 1
10:00 Nieuwerkerk B2 Fortuna/Delta Logistiek B2 veld 3
10:00 Nieuwerkerk A3 Fotuna/Delta Logistiek A5/A6 veld 2
14:30 Nieuwerkerk A2 Albatros A2 veld 1
16:00 Nieuwerkerk A1 Albatros A1 veld 1
14:00 De Meervogels 2 Nieuwerkerk 2
15:30 De Meervogels 1 Nieuwerkerk 1
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk F1
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk F2
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E1
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E2
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E3
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E4
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E5
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E6
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E7
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E8
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E9
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E10
11:45 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D1
11:45 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D2
11:45 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D3
11:45 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D4
11:45 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D5

Meer berichten