TC en JTC

Beste leden,
De JTC en de TC zijn druk bezig met de oefenwedstrijden voor het seizoen 22/23.
Houd de website n de gaten, er wijzigt best wel vaak wat.
Sportieve groet,

De TC & JTC

Laatste wijziging 19 augustus 09:00
Donderdag 18 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
20:00 Fiducia A1 Nieuwerkerk A1
Zaterdag 20 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
n.v.t. Trainingsweekend B1
n.v.t. Trainingsweekend A2
n.v.t. Trainingsweekend A1
12:00 Refleks C1 Nieuwerkerk C1
11:00 Refleks D1 Nieuwerkerk D1
10:00 Nieuwerkerk B2 Oranje Wit B2 Veld 1
14:30 Nieuwerkerk 2 Putse 2 Veld 1 Lennart Laban en Remco van Beek
16:00 Nieuwerkerk 1 Putse 1 Veld 1 Peter Andressen en ?
Dinsdag 23 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
19:00 Nieuwerkerk A1 IJsselvogels A1 Veld 1 Frank den Hollander en
Wouter Watermulder
Zaterdag 27 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk A1
09:00 Nieuwerkerk E1 Oranje wit E1 veld 2
09:00 Nieuwerkerk E2 Oranje wit E2 veld 2
09:00 Nieuwerkerk E3 Oranje wit E3 veld 2
09:00 Nieuwerkerk F1 Fortissimo F1 veld 2 Aad Pausma
09:00 Movado E1 Nieuwerkerk E9
09:30 KCR E4 Nieuwerkerk E5
10:00 Nieuwerkerk B2 Sporting Delta B2 veld 1 Nars Schram
10:00 Nieuwerkerk C4 Fortuna/Delta Logistiek C3 veld 2
10:00 Nieuwerkerk C3 Albatros C3 veld 3
10:00 KCR D3 Nieuwerkerk D3
10:00 Vitesse E2 Nieuwerkerk E8
10:00 Movado E2 Nieuwerkerk E10
10:30 KCR E3 Nieuwerkerk E4
11:00 Oranje Wit C2 Nieuwerkerk C2
11:00 KCR D1 Nieuwerkerk D2
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk A2
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk B1
ntb Fortuna/Delta Logistiek B4 Nieuwerkerk B3
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk C1
ntb Tiel’72 toernooi Nieuwerkerk D1
11:15 Fortissimo E1 Nieuwerkerk E6
10:00 Fortissimo E2 Nieuwerkerk E7
14:45 Sporting Delta 2 Nieuwerkerk 2
16:15 Sporting Delta 1 Nieuwerkerk 1
Dinsdag 30 augustus
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
18:30 Nieuwerkerk C1 Vriendenschaar (H) C1 Veld 2 Gaat niet door!!
19:45 Nieuwerkerk B1 Vriendenschaar (H) B1  Veld 2 Sander Thomas
20:00 Vriendenschaar (H) A1 Nieuwerkerk A1
19:30 Nieuwerkerk 2 TOP (S) 2 Veld 1 Ron Ringma en Brian de Vree
20:45 Nieuwerkerk 1 TOP (S) 1 Veld 1 Hans Klijn en
Stefan Rijkaart van Cappellen
Zaterdag 3 september
Tijd Thuis Uit Veld Scheidsrechter / vervoer
09:00 Nieuwerkerk F3 onderlinge wedstrijd F4, F5 veld 2
09:00 Nieuwerkerk F4 onderlinge wedstrijd F3, F5 veld 2
09:00 Nieuwerkerk F5 onderlinge wedstrijd F3, F4 veld 2
11:00 Nieuwerkerk C1 Fortuna/Delta Logistiek C1 veld 2
10:00 Nieuwerkerk C2 Fortuna/Delta Logistiek C2 veld 2 Nars Schram
10:15 Gemini C1 Nieuwerkerk C3
11:30 Gemini C2 Nieuwerkerk C5
11:30 Nieuwerkerk B1 Fortuna/Delta Logistiek B1 veld 1
10:00 Nieuwerkerk B2 Fortuna/Delta Logistiek B2 veld 1
11:00 KCC/CK Kozijnen B2 Nieuwerkerk B3
14:30 Albatros A2 Nieuwerkerk A2
16:00 Albatros A1 Nieuwerkerk A1
13:00 OVVO 3 Nieuwerkerk 3
15:00 De Meervogels 2 Nieuwerkerk 2
16:30 De Meervogels 1 Nieuwerkerk 1
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk F1 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk F2 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E1 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E2 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E3 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E4 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E5 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E6 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E7 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E8 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E9 elk team fluit 1 wedstrijd
09:00 – 11:15 Albatros toernooi Nieuwerkerk E10 elk team fluit 1 wedstrijd
11:30 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D1 elk team fluit 1 wedstrijd
11:30 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D2 elk team fluit 1 wedstrijd
11:30 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D3 elk team fluit 1 wedstrijd
11:30 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D4 elk team fluit 1 wedstrijd
11:30 – 14:00 Albatros toernooi Nieuwerkerk D5 elk team fluit 1 wedstrijd

Meer berichten