Wedstrijdschema

zaterdag 20 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:00 Nieuwerkerk 1 - Putse (B) 1 Peter Andressen De Kleine Vink 15:00
14:30 Nieuwerkerk 2 - Putse (B) 2 Lennart Laban en Remco van Beek De Kleine Vink 13:30
10:00 Nieuwerkerk B2 - Oranje Wit B2 De Kleine Vink 09:15
12:00 Refleks C1 - Nieuwerkerk C1 Prinses Irene 10:15
11:00 Refleks D1 - Nieuwerkerk D1 Prinses Irene 09:30

dinsdag 23 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
19:00 Nieuwerkerk A1 - IJsselvogels A1 Frank den Hollander en Wouter Watermulder De Kleine Vink 18:00

zaterdag 27 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:15 Sporting Delta 1 - Nieuwerkerk 1 Gravensingel 14:45
14:45 Sporting Delta 2 - Nieuwerkerk 2 Gravensingel 13:15
10:00 Nieuwerkerk B2 - Sporting Delta B2 Nars Schram De Kleine Vink 09:15
13:00 Fortuna | Delta Logistiek B4 - Nieuwerkerk B3 Kruithuisweg-Oost 11:45
11:00 Oranje Wit C2 - Nieuwerkerk C2 Stadspolders 09:30
10:00 Nieuwerkerk C3 - Albatros C3 De Kleine Vink 09:15
10:00 Nieuwerkerk C4 - Fortuna | Delta Logistiek C3 De Kleine Vink 09:15
11:00 KCR D1 - Nieuwerkerk D1 Reyerpark KCR 09:45
10:00 KCR D3 - Nieuwerkerk D3 Reyerpark KCR 08:45
09:00 Nieuwerkerk E1 - Oranje Wit E1 De Kleine Vink 08:15
10:00 Movado E2 - Nieuwerkerk E10 Patersweg 09:00
09:00 Nieuwerkerk E2 - Oranje Wit E2 De Kleine Vink 08:15
09:00 Nieuwerkerk E3 - Oranje Wit E3 De Kleine Vink 08:30
10:30 KCR E3 - Nieuwerkerk E4 Reyerpark KCR 09:30
09:30 KCR E4 - Nieuwerkerk E5 Reyerpark KCR 08:30
11:15 Fortissimo E1 - Nieuwerkerk E6 IJsseloever 10:15
10:00 Fortissimo E2 - Nieuwerkerk E7 IJsseloever 09:00
10:00 Vitesse E2 - Nieuwerkerk E8 De Bongerd 09:00
09:00 Movado E1 - Nieuwerkerk E9 Patersweg 08:00
09:00 Nieuwerkerk F1 - Fortissimo F1 Aad Pausma De Kleine Vink 08:30

dinsdag 30 augustus

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
20:45 Nieuwerkerk 1 - TOP | LITTA 1 Hans Klijn en Stefan Rijkaart van Cappellen De Kleine Vink 19:45
19:30 Nieuwerkerk 2 - TOP | LITTA 2 Ron Ringma en Brian de Vree De Kleine Vink 18:30
20:00 Vriendenschaar A1 - Nieuwerkerk A1 Sluisweg 18:15
19:45 Nieuwerkerk B1 - Vriendenschaar B1 Sander Thomas De Kleine Vink 18:45

zaterdag 03 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:30 De Meervogels 1 - Nieuwerkerk 1 Vernedesportpark 15:00
15:00 De Meervogels 2 - Nieuwerkerk 2 Vernedesportpark 13:30
13:00 OVVO 3 - Nieuwerkerk 3 Daalseweide 11:15
16:00 Albatros A1 - Nieuwerkerk A1 Develstein 14:30
14:30 Albatros A2 - Nieuwerkerk A2 Develstein 13:00
11:30 Nieuwerkerk B1 - Fortuna | Delta Logistiek B1 De Kleine Vink 10:30
10:00 Nieuwerkerk B2 - Fortuna | Delta Logistiek B2 De Kleine Vink 09:15
11:00 KCC B2 - Nieuwerkerk B3 Schenkel 10:00
11:00 Nieuwerkerk C1 - Fortuna | Delta Logistiek C1 De Kleine Vink 10:00
10:00 Nieuwerkerk C2 - Fortuna | Delta Logistiek C2 Nars Schram De Kleine Vink 09:15
10:15 Gemini C1 - Nieuwerkerk C3 Groenhovenpark 09:15
11:30 Gemini C2 - Nieuwerkerk C5 Groenhovenpark 10:30
09:00 Nieuwerkerk F3 - Nieuwerkerk F4/F5 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F4 - Nieuwerkerk F5/F3 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F5 - Nieuwerkerk F3/F4 De Kleine Vink 08:30

zaterdag 10 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:30 KCR 1 - Nieuwerkerk 1 Reyerpark KCR 15:00
12:45 Nieuwerkerk 2 - KCC | CK Kozijnen 2 De Kleine Vink 11:45
14:30 Fortis 2 - Nieuwerkerk 3 Diezestraat 12:00
14:30 KCC | CK Kozijnen 6 - Nieuwerkerk 4 Schenkel 13:15
14:30 Avanti | Post Makelaardij 6 - Nieuwerkerk 5 De Groene Wijdte 13:00
11:55 Erasmus 4 - Nieuwerkerk 6 Ingang De Waghemakerestraat 10:30
13:30 Nikantes 3 - Nieuwerkerk 7 Botreep 12:15
14:30 Nieuwerkerk 8 - KCR 10 Ricky van Horik De Kleine Vink 13:45
13:00 Albatros A1 - Nieuwerkerk A1 Develstein 11:30
16:30 Valto A2 - Nieuwerkerk A2 De Zwet 14:45
12:30 Kinderdijk B1 - Nieuwerkerk B1 Molenzicht 11:00
09:30 KCR B2 - Nieuwerkerk B2 Reyerpark KCR 08:15
11:30 Nieuwerkerk B3 - RWA B2 Wouter Wilhelm De Kleine Vink 10:45
12:00 ONDO C1 - Nieuwerkerk C1 Juliana Sportpark 10:15
10:30 De Meervogels C2 - Nieuwerkerk C2 Vernedesportpark 09:15
10:30 Nieuwerkerk C3 - VEO C1 Henk Riem De Kleine Vink 09:45
09:30 Nieuwerkerk C4 - Vitesse C2 Floris Marck De Kleine Vink 08:45
11:00 Olympia C2 - Nieuwerkerk C5 De Brug 09:30
11:00 Oranje Wit D1 - Nieuwerkerk D1 Stadspolders 09:30
11:00 Nieuwerkerk D2 - Excelsior D1 Nars Schram De Kleine Vink 10:15
10:00 Korbis D2 - Nieuwerkerk D3 Sniep 08:45
12:00 Excelsior D3 - Nieuwerkerk D4 Biesland 10:45
10:00 Nieuwerkerk D5 - KVS | Groeneveld Keukens D4 Koen van Erkel De Kleine Vink 09:15
10:30 Nieuwerkerk E1 - Fortuna | Delta Logistiek E1 Bart Huijser De Kleine Vink 09:45
10:00 Twist E2 - Nieuwerkerk E10 Claudius Civilislaan de Vos, Pellegrom 09:00
10:30 Nieuwerkerk E2 - ONDO E1 Ralph Groeneveld De Kleine Vink 09:45
10:00 Avanti | Post Makelaardij E2 - Nieuwerkerk E3 De Groene Wijdte Beuker, Meertens 09:00
09:45 OZC E1 - Nieuwerkerk E4 De Enk van Hoogdalem, Verweij 08:45
09:00 KCC | CK Kozijnen E1 - Nieuwerkerk E5 Schenkel Heuvelman, Punt 08:15
10:30 Nieuwerkerk E6 - IJsselvogels E2 Janne Hoek De Kleine Vink 10:00
10:15 RWA E3 - Nieuwerkerk E7 Landweg 09:00
09:00 Korbis E3 - Nieuwerkerk E8 Sniep de Vette, Vos 08:00
10:30 Nieuwerkerk E9 - KOAG E2 Sandra van Vianen De Kleine Vink 10:00
09:30 Nieuwerkerk F1 - Fortuna | Delta Logistiek F1 Annemiek Mian De Kleine Vink 09:00
09:00 KVS | Groeneveld Keukens F2 - Nieuwerkerk F2 Cas van Dijkpark 07:45
10:00 KVS | Groeneveld Keukens F3 - Nieuwerkerk F3 Cas van Dijkpark 08:45
09:30 ODO F2 - Nieuwerkerk F4 De Commandeur 08:30
09:30 Nieuwerkerk F5 - Thor F2 Rianne Kooij De Kleine Vink 09:00

zaterdag 17 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
18:00 Nieuwerkerk 1 - Excelsior 1 De Kleine Vink 17:00
13:30 KZ | Thermo4U 2 - Nieuwerkerk 2 De Koog 11:15
14:00 Nieuwerkerk 3 - DeetosSnel 3 De Kleine Vink 13:00
12:00 Nieuwerkerk 4 - DeetosSnel 4 De Kleine Vink 11:00
13:30 Nieuwerkerk 5 - Maassluis 6 De Kleine Vink 12:30
15:00 Nieuwerkerk 6 - Eureka 1 De Kleine Vink 14:00
14:30 Nieuwerkerk 7 - Vriendenschaar 3 De Kleine Vink 13:45
14:00 KOAG 5 - Nieuwerkerk 8 Groene Wetering 12:45
12:30 Nieuwerkerk A1 - Fortuna | Delta Logistiek A1 De Kleine Vink 11:30
11:15 Nieuwerkerk B1 - PKC | SWKGroep B1 De Kleine Vink 10:15
13:00 Nieuwerkerk B2 - KOAG B1 De Kleine Vink 12:15
12:30 NIO B2 - Nieuwerkerk B3 Abeelweg 11:15
10:00 Nieuwerkerk C1 - Albatros C1 De Kleine Vink 09:00
12:00 Nieuwerkerk C2 - Tempo C2 De Kleine Vink 11:15
12:00 KOAG C1 - Nieuwerkerk C3 Groene Wetering 10:45
10:30 ZKV C1 - Nieuwerkerk C4 Groot Nibbeland 09:00
11:00 Nieuwerkerk C5 - OZC C1 De Kleine Vink 10:15
09:00 Nieuwerkerk D1 - Refleks D1 De Kleine Vink 08:15
11:00 Dijkvogels D1 - Nieuwerkerk D2 Veld Dijkvogels 09:45
10:00 Nieuwerkerk D3 - GKV D1 De Kleine Vink 09:15
09:00 Nieuwerkerk D4 - VEO D2 De Kleine Vink 08:15
10:00 Gemini D1 - Nieuwerkerk D5 Groenhovenpark 09:00
11:00 Avanti | Post Makelaardij E1 - Nieuwerkerk E1 De Groene Wijdte Hoogendoorn, Pausma 09:45
10:00 Nieuwerkerk E10 - Refleks E2 De Kleine Vink 09:30
09:00 Valto E1 - Nieuwerkerk E2 De Zwet Slob, van der Poel 07:45
11:00 Nieuwerkerk E3 - Achilles E1 De Kleine Vink 10:30
11:00 Nieuwerkerk E4 - KCR E4 De Kleine Vink 10:30
11:00 Nieuwerkerk E5 - Vitesse E2 De Kleine Vink 10:30
09:00 KCC | CK Kozijnen E4 - Nieuwerkerk E6 Schenkel 08:15
10:00 Nieuwerkerk E7 - Olympia E2 De Kleine Vink 09:30
10:00 Nieuwerkerk E8 - RWA E4 De Kleine Vink 09:30
09:00 Vitesse E3 - Nieuwerkerk E9 De Bongerd Snel, Ros 08:00
11:30 Phoenix F1 - Nieuwerkerk F1 Van Doornenplantsoen 10:30
09:00 Nieuwerkerk F2 - KCC | CK Kozijnen F1 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F3 - IJsselvogels F1 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F4 - Fortuna | Delta Logistiek F3 De Kleine Vink 08:30
10:15 RWA F3 - Nieuwerkerk F5 Landweg 09:00

zaterdag 24 september

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
15:30 ONDO 1 - Nieuwerkerk 1 Juliana Sportpark 13:45
13:45 Dalto | Klaverblad Verzekeringen 2 - Nieuwerkerk 2 De Woerd 12:00
16:00 KCC | CK Kozijnen 4 - Nieuwerkerk 3 Schenkel 14:45
14:30 RWA 4 - Nieuwerkerk 4 Landweg 12:45
12:55 NIO 4 - Nieuwerkerk 5 Abeelweg 11:30
14:00 PKC | SWKGroep 9 - Nieuwerkerk 6 Oostpolder 12:30
14:30 Nieuwerkerk 7 - Avanti | Post Makelaardij 10 De Kleine Vink 13:45
13:00 Nieuwerkerk 8 - DeetosSnel 7 De Kleine Vink 12:15
12:30 ONDO A1 - Nieuwerkerk A1 Juliana Sportpark 10:45
12:30 IJsselvogels A2 - Nieuwerkerk A2 Sportlaan 11:15
12:00 KCR B1 - Nieuwerkerk B1 Reyerpark KCR 10:30
11:00 Nieuwerkerk B2 - Albatros B2 De Kleine Vink 10:15
11:30 Nieuwerkerk B3 - Nexus B1 De Kleine Vink 10:45
10:45 KCR C1 - Nieuwerkerk C1 Reyerpark KCR 09:15
10:00 Nieuwerkerk C2 - Excelsior C1 De Kleine Vink 09:15
11:00 Nieuwerkerk C3 - HKV/Ons Eibernest C1 De Kleine Vink 10:15
10:45 Olympia C1 - Nieuwerkerk C4 De Brug 09:15
11:00 KCR C4 - Nieuwerkerk C5 Reyerpark KCR 09:45
09:00 Nieuwerkerk D1 - Albatros D1 De Kleine Vink 08:15
10:00 IJsselvogels D1 - Nieuwerkerk D2 Sportlaan 09:00
10:00 Nieuwerkerk D3 - KOAG D1 De Kleine Vink 09:15
09:00 IJsselvogels D2 - Nieuwerkerk D4 Sportlaan 08:00
09:00 Nieuwerkerk D5 - ONDO D6 De Kleine Vink 08:15
10:00 KVS | Groeneveld Keukens E1 - Nieuwerkerk E1 Cas van Dijkpark Mc Mahon, Ouwerkerk 08:30
10:00 Nieuwerkerk E10 - KCR E5 De Kleine Vink 09:30
10:00 Vitesse E1 - Nieuwerkerk E2 De Bongerd Muna Abdi, Schalkwijk 09:00
09:00 Valto E4 - Nieuwerkerk E3 De Zwet 07:45
10:00 Nieuwerkerk E4 - KCC | CK Kozijnen E2 De Kleine Vink 09:30
09:00 Korbis E2 - Nieuwerkerk E5 Sniep Salhi, van Pijkeren 08:00
09:00 KCR E3 - Nieuwerkerk E6 Reyerpark KCR den Ouden, van Nieuwenhuijzen 08:00
10:00 Nieuwerkerk E7 - KOAG E1 De Kleine Vink 09:30
10:00 Nieuwerkerk E8 - KOAG E3 De Kleine Vink 09:30
09:00 KCR E6 - Nieuwerkerk E9 Reyerpark KCR Mewe, Vogelaar 08:00
09:00 Nieuwerkerk F1 - Weidevogels F1 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F2 - Excelsior F1 De Kleine Vink 08:30
09:00 Korbis F1 - Nieuwerkerk F3 Sniep 08:00
09:00 KVS | Groeneveld Keukens F5 - Nieuwerkerk F4 Cas van Dijkpark 07:45
09:00 Nieuwerkerk F5 - Fortuna | Delta Logistiek F4 De Kleine Vink 08:30

zaterdag 01 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:00 Nieuwerkerk 1 - GKV | Enomics 1 De Kleine Vink 15:00
13:00 Nieuwerkerk 2 - DVO | Accountor 2 De Kleine Vink 12:00
14:30 Nieuwerkerk 3 - PKC | SWKGroep 3 De Kleine Vink 13:30
13:30 Nieuwerkerk 4 - Vitesse 3 De Kleine Vink 12:30
14:30 Nieuwerkerk 5 - Avanti | Post Makelaardij 6 De Kleine Vink 13:30
13:00 Nieuwerkerk 7 - Nikantes 3 De Kleine Vink 12:15
15:00 KCR 10 - Nieuwerkerk 8 Reyerpark KCR 13:45
11:30 Nieuwerkerk A1 - TOP | LITTA A1 De Kleine Vink 10:30
10:00 Nieuwerkerk A2 - Dijkvogels A1 De Kleine Vink 09:00
10:00 Albatros B1 - Nieuwerkerk B1 Develstein 08:30
12:00 Nieuwerkerk B2 - KCR B2 De Kleine Vink 11:15
13:00 RWA B2 - Nieuwerkerk B3 Landweg 11:30
10:00 Vitesse C1 - Nieuwerkerk C1 De Bongerd 08:30
12:00 Nieuwerkerk C2 - De Meervogels C2 De Kleine Vink 11:15
12:00 VEO C1 - Nieuwerkerk C3 Westvliet 10:45
11:10 Vitesse C2 - Nieuwerkerk C4 De Bongerd 10:00
11:00 Nieuwerkerk C5 - Olympia C2 De Kleine Vink 10:15
09:00 Nieuwerkerk D1 - Oranje Wit D1 De Kleine Vink 08:15
12:00 Excelsior D1 - Nieuwerkerk D2 Biesland 10:45
10:00 Nieuwerkerk D3 - Korbis D2 De Kleine Vink 09:15
09:00 Nieuwerkerk D4 - Excelsior D3 De Kleine Vink 08:15
10:00 KVS | Groeneveld Keukens D4 - Nieuwerkerk D5 Cas van Dijkpark 08:30
10:00 Fortuna | Delta Logistiek E1 - Nieuwerkerk E1 Kruithuisweg-Oost Pausma, Dijkshoorn 09:00
10:00 Nieuwerkerk E10 - Twist E2 De Kleine Vink 09:30
10:30 ONDO E1 - Nieuwerkerk E2 Juliana Sportpark Brinkman, van der Poel 09:15
11:00 Nieuwerkerk E3 - Avanti | Post Makelaardij E2 De Kleine Vink 10:30
11:00 Nieuwerkerk E4 - OZC E1 De Kleine Vink 10:30
11:00 Nieuwerkerk E5 - KCC | CK Kozijnen E1 De Kleine Vink 10:30
09:00 IJsselvogels E2 - Nieuwerkerk E6 Sportlaan Snoek, Langeveld 08:15
10:00 Nieuwerkerk E7 - RWA E3 De Kleine Vink 09:30
10:00 Nieuwerkerk E8 - Korbis E3 De Kleine Vink 09:30
11:00 KOAG E2 - Nieuwerkerk E9 Groene Wetering Snel, du Toit 10:00
10:00 Fortuna | Delta Logistiek F1 - Nieuwerkerk F1 Kruithuisweg-Oost 09:00
09:00 Nieuwerkerk F2 - KVS | Groeneveld Keukens F2 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F3 - KVS | Groeneveld Keukens F3 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F4 - ODO F2 De Kleine Vink 08:30
09:30 Thor F2 - Nieuwerkerk F5 Ellemare 08:30

zaterdag 08 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
15:30 Valto 1 - Nieuwerkerk 1 De Zwet 13:45
14:00 PKC | SWKGroep 2 - Nieuwerkerk 2 Oostpolder 12:30
16:55 TOP | LITTA 3 - Nieuwerkerk 3 De Wasbeek 14:45
15:15 Albatros 5 - Nieuwerkerk 4 Develstein 13:45
13:30 Maassluis 6 - Nieuwerkerk 5 Wipperspark 12:00
12:30 Nieuwerkerk 6 - GKV | Enomics 5 De Kleine Vink 11:30
11:30 Vriendenschaar 3 - Nieuwerkerk 7 Groene Zoom 10:15
14:00 Nieuwerkerk 8 - KOAG 5 De Kleine Vink 13:15
09:45 KCC | CK Kozijnen A1 - Nieuwerkerk A1 Schenkel 08:30
11:30 KCR A2 - Nieuwerkerk A2 Reyerpark KCR 10:00
11:00 Nieuwerkerk B1 - TOP B1 De Kleine Vink 10:00
13:00 KOAG B1 - Nieuwerkerk B2 Groene Wetering 11:45
12:30 Nieuwerkerk B3 - NIO B2 De Kleine Vink 11:45
09:30 Nieuwerkerk C1 - Fortuna | Delta Logistiek C1 De Kleine Vink 08:30
11:30 Tempo C2 - Nieuwerkerk C2 Zegersloot 10:15
11:00 Nieuwerkerk C3 - KOAG C1 De Kleine Vink 10:15
11:00 Nieuwerkerk C4 - ZKV C1 De Kleine Vink 10:15
10:45 OZC C1 - Nieuwerkerk C5 De Enk 09:30
14:00 Refleks D1 - Nieuwerkerk D1 Prinses Irene 12:30
10:00 Nieuwerkerk D2 - Dijkvogels D1 De Kleine Vink 09:15
12:00 GKV D1 - Nieuwerkerk D3 Bezuidenhoutseweg 10:30
11:00 VEO D2 - Nieuwerkerk D4 Westvliet 09:45
09:00 Nieuwerkerk D5 - Gemini D1 De Kleine Vink 08:15
10:00 Nieuwerkerk E1 - Avanti | Post Makelaardij E1 De Kleine Vink 09:15
12:00 Refleks E2 - Nieuwerkerk E10 Prinses Irene Vonk Noordegraaf, Schuurman 10:45
10:00 Nieuwerkerk E2 - Valto E1 De Kleine Vink 09:15
09:10 Achilles E1 - Nieuwerkerk E3 Pomonaplein F. Kouwenhoven, Swibben 07:45
09:00 KCR E4 - Nieuwerkerk E4 Reyerpark KCR Seelbach, den Boer 08:00
09:00 Vitesse E2 - Nieuwerkerk E5 De Bongerd van den Bergh, Heuvelman 08:00
09:00 Nieuwerkerk E6 - KCC | CK Kozijnen E4 De Kleine Vink 08:30
09:30 Olympia E2 - Nieuwerkerk E7 De Brug Wiesenekker, Jansen 08:15
09:30 RWA E4 - Nieuwerkerk E8 Landweg van der Spek, Ziere 08:15
10:00 Nieuwerkerk E9 - Vitesse E3 De Kleine Vink 09:30
09:00 Nieuwerkerk F1 - Phoenix F1 De Kleine Vink 08:30
10:00 KCC | CK Kozijnen F1 - Nieuwerkerk F2 Schenkel 09:15
09:00 IJsselvogels F1 - Nieuwerkerk F3 Sportlaan 08:15
11:00 Fortuna | Delta Logistiek F3 - Nieuwerkerk F4 Kruithuisweg-Oost 10:00
09:00 Nieuwerkerk F5 - RWA F3 De Kleine Vink 08:30

zaterdag 15 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
17:30 Swift 1 - Nieuwerkerk 1 Voorborch 14:45
14:30 Fortuna | Delta Logistiek 3 - Nieuwerkerk 3 Kruithuisweg-Oost 13:00
14:15 Twist 4 - Nieuwerkerk 4 Claudius Civilislaan 12:45
12:00 Nieuwerkerk 5 - NIO 4 De Kleine Vink 11:00
13:45 Vitesse 7 - Nieuwerkerk 6 De Bongerd 12:15
13:15 Avanti | Post Makelaardij 10 - Nieuwerkerk 7 De Groene Wijdte 12:00
14:30 DeetosSnel 7 - Nieuwerkerk 8 Vorrinklaan 13:15
12:30 PKC | SWKGroep A1 - Nieuwerkerk A1 Oostpolder 11:00
11:00 Twist A1 - Nieuwerkerk A2 Claudius Civilislaan 09:30
11:45 DeetosSnel B1 - Nieuwerkerk B1 Vorrinklaan 10:15
10:00 Albatros B2 - Nieuwerkerk B2 Develstein 08:45
10:30 Nexus B1 - Nieuwerkerk B3 Thurlede 09:15
11:30 Die Haghe C1 - Nieuwerkerk C1 Baambruggestraat 10 09:45
09:30 Excelsior C1 - Nieuwerkerk C2 Biesland 08:15
13:30 HKV/Ons Eibernest C1 - Nieuwerkerk C3 HKV/Ons Eibernest 12:00
10:00 Nieuwerkerk C4 - Olympia C1 De Kleine Vink 09:15
11:00 Nieuwerkerk C5 - KCR C4 De Kleine Vink 10:15
11:45 Albatros D1 - Nieuwerkerk D1 Develstein 10:30
10:00 Nieuwerkerk D2 - IJsselvogels D1 De Kleine Vink 09:15
11:00 KOAG D1 - Nieuwerkerk D3 Groene Wetering 09:45
09:00 Nieuwerkerk D4 - IJsselvogels D2 De Kleine Vink 08:15
10:00 ONDO D6 - Nieuwerkerk D5 Juliana Sportpark 08:30
10:00 Nieuwerkerk E1 - KVS | Groeneveld Keukens E1 De Kleine Vink 09:15
09:00 KCR E5 - Nieuwerkerk E10 Reyerpark KCR Stofbergen, Pellegrom 08:00
10:00 Nieuwerkerk E2 - Vitesse E1 De Kleine Vink 09:15
10:00 Nieuwerkerk E3 - Valto E4 De Kleine Vink 09:30
09:00 KCC | CK Kozijnen E2 - Nieuwerkerk E4 Schenkel 08:15
10:00 Nieuwerkerk E5 - Korbis E2 De Kleine Vink 09:30
09:00 Nieuwerkerk E6 - KCR E3 De Kleine Vink 08:30
10:00 KOAG E1 - Nieuwerkerk E7 Groene Wetering Algoe, Rijkaart 09:00
09:00 KOAG E3 - Nieuwerkerk E8 Groene Wetering Vos, Bodson 08:00
09:00 Nieuwerkerk E9 - KCR E6 De Kleine Vink 08:30
09:00 Weidevogels F1 - Nieuwerkerk F1 Merenveld 08:00
09:30 Excelsior F1 - Nieuwerkerk F2 Biesland 08:30
09:00 Nieuwerkerk F3 - Korbis F1 De Kleine Vink 08:30
09:00 Nieuwerkerk F4 - KVS | Groeneveld Keukens F5 De Kleine Vink 08:30
10:00 Fortuna | Delta Logistiek F4 - Nieuwerkerk F5 Kruithuisweg-Oost 09:00

zaterdag 22 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:00 Nieuwerkerk 1 - KOAG 1 De Kleine Vink 15:00
14:30 Nieuwerkerk 3 - OVVO 3 De Kleine Vink 13:30
12:00 Nieuwerkerk 4 - Movado 2 De Kleine Vink 11:00
13:30 Nieuwerkerk 6 - KCC | CK Kozijnen 9 De Kleine Vink 12:30
13:00 Nieuwerkerk A1 - Die Haghe A1 De Kleine Vink 12:00
11:30 Nieuwerkerk A2 - DES A1 De Kleine Vink 10:30
10:00 Nieuwerkerk B1 - Vriendenschaar B1 De Kleine Vink 09:00
10:00 Nieuwerkerk C1 - Valto C1 De Kleine Vink 09:00

zaterdag 29 oktober

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:00 Nieuwerkerk 1 - KCR 1 De Kleine Vink 15:00
14:30 Nieuwerkerk 3 - Fortis 2 De Kleine Vink 13:30
13:00 Nieuwerkerk 4 - KCC | CK Kozijnen 6 De Kleine Vink 12:00
13:00 Nieuwerkerk A1 - Albatros A1 De Kleine Vink 12:00
11:30 Nieuwerkerk A2 - Valto A2 De Kleine Vink 10:30
10:00 Nieuwerkerk B1 - Kinderdijk B1 De Kleine Vink 09:00
10:00 Nieuwerkerk C1 - ONDO C1 De Kleine Vink 09:00