Wedstrijdschema

woensdag 25 mei

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
19:00 Reeuwijk A1 - Nieuwerkerk A3 De Groene Zoom veld 1 (40*20) Meijer, Keijzer, Nesselaar 17:45
16:00 Nieuwerkerk F1 - RWA F1 Laura van der Linden De Kleine Vink veld 2 (40*20) 15:30

zaterdag 28 mei

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
16:00 OVVO 1 - Nieuwerkerk 1 E. de Wilde Daalseweide veld 1 (40*20) 14:15
14:30 OVVO 2 - Nieuwerkerk 2 J. Kamphuis Daalseweide veld 1 (40*20) 12:45
14:30 Oranje Wit 2 - Nieuwerkerk 3 CH. Bond Stadspolders veld 1 (40*20) 12:45
11:30 Nieuwerkerk 4 - ODO 3
(res: Floris Marck)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 10:30
13:30 Nieuwerkerk 6 - Trekvogels 2 Sander Thomas De Kleine Vink veld 1 (40*20) 12:30
13:30 Vitesse 7 - Nieuwerkerk 7 De Bongerd veld 1 (40*20) 12:15
15:00 Nieuwerkerk 8 - Avanti | Post Makelaardij 9 Bart Jaap van Erkel De Kleine Vink veld 1 (40*20) 14:15
12:30 TOP | LITTA A1 - Nieuwerkerk A1 Matthijs Welter De Wasbeek veld 1 (40*20) van den Bogerd, Molenaar, Smits 10:30
17:00 Avanti | Post Makelaardij A4 - Nieuwerkerk A3 De Groene Wijdte veld 1 (40*20) Roelofs, de Vries, Buizer 15:45
11:45 Nexus A1 - Nieuwerkerk A4 Thurlede veld 1 (40*20) de Heer, Spée, Anker 10:30
11:00 ONDO B1 - Nieuwerkerk B1 Henk v.d. Nol Juliana Sportpark veld 2 (50*25) de Zwart, Korteweg, Dijkshoorn 09:15
11:30 Dijkvogels B1 - Nieuwerkerk B2 Veld Dijkvogels veld 2 (40*20) Kicken, Sies, Janson 10:15
10:00 ADO B1 - Nieuwerkerk B3 Trekdam veld 2 (40*20) Brouwer, Klapwijk, van der Donk 08:45
10:00 Nieuwerkerk C2 - Weidevogels C1 EJ. Mudde
(res: Sander Voordendag)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 09:15
09:45 KCR C3 - Nieuwerkerk C4 Reyerpark KCR veld 1 (40*20) Kuiper, Bodeker, Budhai 08:30
09:00 Nieuwerkerk D1 - Die Haghe D1
(res: Nars Schram)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 08:15
11:00 Nieuwerkerk D2 - RWA D1 Nars Schram De Kleine Vink veld 2 (40*20) 10:15
11:00 KVS | Maritiem D1 - Nieuwerkerk D3 Christine Rot Cas van Dijkpark veld 2 (40*20) Reijnierse, Plaisier, van der Knaap 09:30
12:00 Nieuwerkerk D4 - Olympia D1 Ralph Groeneveld De Kleine Vink veld 2 (40*20) 11:15
10:30 Nexus D1 - Nieuwerkerk D5 Thurlede veld 1 (40*20) Havenaar, Koolhaas, de Jong 09:15
11:00 KOAG E1 - Nieuwerkerk E10 Groene Wetering veld 2b (24*12) Vos, Rijkaart 10:00
10:00 Nieuwerkerk E2 - KCR E1 Michelle Vlasblom De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:15
10:00 Nieuwerkerk E3 - Vitesse E1 Annemiek Mian De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:30
10:00 Nieuwerkerk E5 - Avanti | Post Makelaardij E5 Koen van Verseveld De Kleine Vink veld 2 (24*12) 09:30
09:15 OZC E1 - Nieuwerkerk E6 De Enk veld 5 (24*12) Brandhorst, Smit 08:15
10:00 Nieuwerkerk E7 - RWA E3 Rianne Kooij De Kleine Vink veld 2c (24*12) A 09:30
09:00 Nieuwerkerk E8 - NIO E1 Frédérique Keijzer De Kleine Vink veld 2 (24*12) 08:30
10:10 HKC E3 - Nieuwerkerk E9 Boven Hardinxveld veld 2 (60*30) Ziere, Witte 09:00
11:05 KCR F2 - Nieuwerkerk F2 Reyerpark KCR veld 6 (24*12) Vonk Noordegraaf, den Boer 10:00
09:05 KCR F3 - Nieuwerkerk F3 Reyerpark KCR veld 6 (24*12) Kouwenhoven, Gouw 08:00
10:00 Twist F2 - Nieuwerkerk F4 Claudius Civilislaan veld 5 (24*12) Pausma, du Toit 09:00
09:00 Nieuwerkerk F5 - RWA F3 Maaike de Heer De Kleine Vink veld 2 (40*20) 08:30

maandag 30 mei

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
19:00 Oranje Zwart | De Hoekse E1 - Nieuwerkerk E9 Munnikendijk veld 1 (gras) van der Spek, van der Put 18:00

dinsdag 31 mei

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
20:00 Nieuwerkerk A2 - Vriendenschaar A2 Arno Diederik
(res: Manuel Rook)
De Kleine Vink veld 3 (40*20) 19:00
19:15 Albatros C1 - Nieuwerkerk C1 Develstein veld 1 (40*20) van Schaik, Korteweg, Noorlander 17:45

woensdag 01 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
18:30 Nieuwerkerk D6 - Nikantes D1 Lion van Klooster De Kleine Vink veld 3 (40*20) 17:45
18:00 Fortuna | Delta Logistiek E1 - Nieuwerkerk E1 Kruithuisweg-Oost veld 2b (40*20) van den Heuvel, Eijkman 17:00

donderdag 02 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
18:30 Nieuwerkerk E6 - OZC E1 Henk Riem De Kleine Vink veld 2 (24*12) 18:00

zaterdag 04 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
10:00 DeetosSnel B1 - Nieuwerkerk B1 W. Dirks Vorrinklaan veld 1 (40*20) Cornelisse, Laan, Smits 08:30

zaterdag 11 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
15:30 Nieuwerkerk 1 - KVS | Maritiem 1 Bas van Meerveld De Kleine Vink veld 1 (40*20) 14:30
14:00 Nieuwerkerk 2 - KVS | Maritiem 2 M. Ringma De Kleine Vink veld 1 (40*20) 13:00
12:30 Nieuwerkerk 3 - Valto 2 R.V Coolegem
(res: Mats Rodenburg)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 11:30
15:30 KVS | Maritiem 6 - Nieuwerkerk 4 Cas van Dijkpark veld 1 (40*20) 13:45
12:45 Weidevogels 5 - Nieuwerkerk 5 Merenveld veld 1 (40*20) 11:15
13:30 Nieuwerkerk 6 - Maassluis 5 Koen Collée De Kleine Vink veld 3 (40*20) 12:30
15:00 Nieuwerkerk 7 - Kinderdijk 5 Floris Marck De Kleine Vink veld 2 (40*20) 14:15
14:00 Excelsior 9 - Nieuwerkerk 8 Biesland 12:45
11:00 Nieuwerkerk A1 - KCC | CK Kozijnen A1 A. den Hartog
(res: Jop Brouwer)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 10:00
10:00 Movado A1 - Nieuwerkerk A2 R. Eijke Patersweg veld 1 (40*20) Sies, van Santen, Alblas 08:30
11:00 DES A2 - Nieuwerkerk A3 Biesland 09:45
13:30 Nieuwerkerk A4 - Olympia A2 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 12:45
09:30 Nieuwerkerk B1 - Valto B1 Herman Hoffman
(res: Diederich Cornelisse)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 08:30
11:15 Excelsior B1 - Nieuwerkerk B2 Biesland 10:00
12:00 Nieuwerkerk B3 - Kinderdijk B2 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 11:15
12:00 Nieuwerkerk C1 - Vitesse C1 A. Alexander
(res: Bart Huijser)
De Kleine Vink veld 2 (40*20) 11:00
12:15 RWA C1 - Nieuwerkerk C2 Landweg veld 1 (40*20) 10:45
14:00 Die Haghe C2 - Nieuwerkerk C3 Baambruggestraat 10 veld 1 (40*20) 12:30
10:15 Excelsior C3 - Nieuwerkerk C4 Biesland 09:00
11:00 Nieuwerkerk D1 - Oranje Wit D1 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 10:15
11:00 KOAG D1 - Nieuwerkerk D2 Groene Wetering veld 3 (40*20) 09:45
11:00 Nieuwerkerk D3 - Weidevogels D1 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 10:15
12:00 KCC | CK Kozijnen D1 - Nieuwerkerk D4 Schenkel veld 3 (40*20) 11:00
10:00 Nieuwerkerk D5 - NIO D1 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 09:15
09:00 Nieuwerkerk D6 - RWA D3 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 08:15
10:00 Nieuwerkerk E1 - RWA E1 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:15
10:00 DeetosSnel E4 - Nieuwerkerk E10 Vorrinklaan veld 4 (24*12) Jansen, van den Herik 09:00
10:00 Nieuwerkerk E2 - Weidevogels E1 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:15
10:00 KCR E2 - Nieuwerkerk E3 Reyerpark KCR veld 7 (24*12) van Beek, Seelbach 09:00
10:00 Nieuwerkerk E4 - Korbis E1 De Kleine Vink veld 2 (24*12) 09:30
11:00 KCR E4 - Nieuwerkerk E5 Reyerpark KCR veld 7 (24*12) van Hoogdalem, Da Costa Gusmao 10:00
09:00 KCR E3 - Nieuwerkerk E6 Reyerpark KCR veld 7 (24*12) van Rutten, Philipse 08:00
09:45 Olympia E1 - Nieuwerkerk E7 De Brug veld 1 (40*20) van den Bergh, Punt 08:30
09:00 Vitesse E2 - Nieuwerkerk E8 De Bongerd veld 4 (24*12) Langeveld, Schmidt 08:00
09:00 Nieuwerkerk F1 - IJsselvogels F1 Eva Boeter De Kleine Vink veld 2 (40*20) 08:30
09:00 Weidevogels F1 - Nieuwerkerk F2 Merenveld veld 2a (24*12) Ori, Seelbach 08:00
09:00 Nieuwerkerk F3 - Nikantes F1 Eva van der Velde De Kleine Vink veld 2 (40*20) 08:30
09:00 IJsselvogels F2 - Nieuwerkerk F4 Edwin Reijm Sportlaan veld 3 (24*12) Schuurman, Stofbergen 08:15
09:00 Nieuwerkerk F5 - OZC F2 Manuel van de Ruit De Kleine Vink veld 2 (24*12) 08:30

dinsdag 14 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
18:45 KVS | Maritiem C2 - Nieuwerkerk C3 Cas van Dijkpark veld 3 (40*20) van der Knaap, van Loon, Vrijvogel 17:15

zaterdag 18 juni

 Alles     Uit     Thuis     Veld/Hal 1     Veld/Hal 2     Veld/Hal 3
Tijd Wedstrijd Scheidsrechter Locatie Veld/hal Rijders Aanw
15:30 VEO 1 - Nieuwerkerk 1 P. Andressen Westvliet veld 1 (40*20) 14:00
15:45 Dalto | Klaverblad Verzekeringen 3 - Nieuwerkerk 2 M. de Boer De Woerd veld 1a (40*20) 14:00
15:00 KCR 2 - Nieuwerkerk 3 P. de Pagter Reyerpark KCR veld 1 (40*20) 13:30
13:30 Nieuwerkerk 4 - Maassluis 3
(res: Martijn Huijser)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 12:30
15:00 Nieuwerkerk 5 - Valto 4
(res: Matthijs van Erkel)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 14:00
15:30 De Meervogels 7 - Nieuwerkerk 6 Vernedesportpark veld 2 (60*30) 14:00
14:00 Albatros 9 - Nieuwerkerk 7 Develstein veld 3 (40*20) 12:45
13:30 Nieuwerkerk 8 - Trekvogels 3 Coen den Uijl De Kleine Vink veld 2 (40*20) 12:45
12:00 Nieuwerkerk A2 - KCR A2
(res: Bram Boeter)
De Kleine Vink veld 1 (40*20) 11:00
12:00 Nieuwerkerk A3 - Reeuwijk A1 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 11:15
11:00 't Capproen A1 - Nieuwerkerk A4 M.L.Kinglaan veld 1 (gras) 09:30
10:30 Nieuwerkerk B2 - RWA B1 De Kleine Vink veld 1 (40*20) 09:45
12:15 OZC B1 - Nieuwerkerk B3 De Enk veld 1b (40*20) 11:00
09:30 Nieuwerkerk C2 - KCC | CK Kozijnen C1 De Kleine Vink veld 1 (40*20) 08:45
12:00 Nieuwerkerk C3 - Korbis C3 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 11:15
11:00 Nieuwerkerk C4 - Korbis C2 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 10:15
12:00 ODO D1 - Nieuwerkerk D1 De Commandeur veld 1 (40*20) 10:45
10:00 Nieuwerkerk D2 - KCR D1 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 09:15
09:00 IJsselvogels D1 - Nieuwerkerk D3 Mike Admiraal Sportlaan veld 1 (40*20) Ros, Winkel, Steller 08:00
09:00 Nieuwerkerk D4 - KCR D2 De Kleine Vink veld 3 (40*20) 08:15
12:00 OZC D1 - Nieuwerkerk D5 De Enk veld 2 (40*20) 10:45
11:45 WION D1 - Nieuwerkerk D6 Kochplaats veld 2 (40*20) 10:45
14:00 Avanti | Post Makelaardij E1 - Nieuwerkerk E1 De Groene Wijdte veld 3 (24*12) Blok, van Nierop 12:45
09:00 Nieuwerkerk E10 - Sporting Delta E4 De Kleine Vink veld 2 (24*12) 08:30
09:00 IJsselvogels E1 - Nieuwerkerk E2 Remon Groenendijk Sportlaan veld 4 (24*12) Ouwerkerk, Reijm 08:00
11:00 Nieuwerkerk E3 - Fortuna | Delta Logistiek E3 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 10:30
09:00 Vitesse E3 - Nieuwerkerk E4 De Bongerd veld 4 (24*12) Hoogendoorn, Schalkwijk 08:00
11:00 Nieuwerkerk E5 - Excelsior E1 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 10:30
11:00 Nieuwerkerk E6 - IJsselvogels E3 De Kleine Vink veld 2 (24*12) 10:30
10:00 Nieuwerkerk E7 - ONDO E4 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:30
10:00 Nieuwerkerk E8 - KCR E5 De Kleine Vink veld 2 (40*20) 09:30
10:00 Nieuwerkerk E9 - GKV | Enomics E3 Steven Meijer De Kleine Vink veld 2 (24*12) 09:30
10:30 ONDO F1 - Nieuwerkerk F1 Juliana Sportpark veld 3 (gras) Swibben, Reijnierse 09:15
09:00 Nieuwerkerk F2 - Avanti | Post Makelaardij F1 Hanneke Bontenbal De Kleine Vink veld 2 (40*20) 08:30
11:15 Twist F1 - Nieuwerkerk F3 Claudius Civilislaan veld 5 (24*12) Mewe, van Hoogdalem 10:15
09:00 Nieuwerkerk F4 - Weidevogels F2 Matthijs Langenberg De Kleine Vink veld 2 (40*20) 08:30
10:00 KOAG F4 - Nieuwerkerk F5 Groene Wetering veld 2a (24*12) van der Knaap, Salhi 09:00