MW2 goes Recrestars
Afgelopen vrijdagavond heeft Midweek 2 als eerste Nieuwerkerkse afvaardiging meegedaan met Recrestars. Een nieuw initiatief vanuit de bond waarbij op vrijdagavonden in toernooivorm 4-4 korfbal gespeeld wordt. Speerpunten vanuit de bond hierbij zijn: Recreatief, minder frequent, flexibel, laagdrempelig en gericht op gezelligheid. Hierbij richt de KNKV zich met name op oud(spelende)-leden, inactieve korfballers en korfballers die op zoek zijn naar een flexibelere vorm van korfbal. En Nieuwerkerk was er dus gelijk bij afgelopen weekend bij Fortuna in Delft. Vertegenwoordigd door MW2 die dit voorjaar geen reguliere competitie spelen.
De sfeer was gemoedelijk en de 3e helft misschien wel belangrijker dan de (korte) wedstrijden die zonder scheids gespeeld worden. Deze eerste deelname was zeker succesvol te noemen en zal dit voorjaar voor deze groep nog tweemaal een vervolg krijgen bij de toernooien bij PKC en Atlantis (Mijdrecht).
Wil jij meer weten over Recrestars of MW2 (vooral heren zijn van harte welkom om het team aan te vullen!) spreek dan een van de spelers aan (maandagavond is de trainingsavond) of meld je bij de TC (tc@ckvnieuwerkerk.nl).
