PR

Vooruitblik zaterdag 20 december

Support zaterdag Nieuwerkerk 2 in de Kleine Vink

De laatste vooruitblik van 2025 staat in het teken van Nieuwerkerk 2. Zij spelen zaterdag 20 december om 17.00u thuis tegen DVO 3. De laatste wedstrijd van het jaar dus. En voor Nieuwerkerk 2 een belangrijke wedstrijd in de Reserve Korfballeague 2. De promovendus heeft het zwaar. Maar wat zat de ploeg dicht bij een stuntje afgelopen zaterdag in Sassenheim. Ruim een minuut voor tijd stond het nog 20-21 in het voordeel van Nieuwerkerk 2. De laatste minuut verliep desastreus waardoor TOP er met de winst vandoor ging: 22-21. Maar wel een wedstrijd om tevreden op terug te kijken. Zeker als je je bedenkt dat Cato en Cathy met Nieuwerkerk 1 in Zeeland zaten en dat Bas niet kon starten door een blessure. Routinier Matthijs Lansbergen speelde een zeer verdienstelijke wedstrijd. Knap op dit hoge niveau.

Zaterdag de thuiswedstrijd tegen DVO 3. De ploeg uit Bennekom boekte afgelopen zaterdag een hele knappe 27-18 zege op KCC 2. Het was de tweede overwinning van DVO dat eerder met 22-26 bij PKC 3 won. In ronde 1 werd het 18-18 tegen Mid Fryslan 2. Er werd nipt verloren van LDODK (20-19), van HKC (20-26) en van TOP (33-20).

DVO 3 staat nu dus op 5 punten en heeft daarmee 3 punten meer dan Nieuwerkerk 2. Het was geen goed speelweekend afgelopen week, want ook Wageningen 2 won (bij PKC met 18-22) Omdat ook Mid Fryslan afgelopen weekend weer won (van LDODK), staat Nieuwerkerk 2 inmiddels 3 punten achterop de veilige 8e plek. Nieuwerkerk en LDODK 3 hebben allebei 2 punten. DVO 3 en Mid Fryslan hebben er 5. PKC en Wageningen elk 6.

De wedstrijd zaterdag is daarom cruciaal om aan te haken! Nieuwerkerk 2 speelt vol voor de winst!

We hopen dan ook op een volle sporthal met veel publiek voor Nieuwerkerk 2. Schreeuw hen naar de overwinning in deze belangrijke laatste wedstrijd van 2025.

Meer berichten