CKV Nieuwerkerk

Trainingstijden 1e helft veld

Start trainingen
A1, B1, C1, D1 en E1 dinsdag 18 augustus 2020
Overige teams dinsdag 24 augustus 2020
 
Maandag Veld 1
17.30-18.30  
18.30-19.30  
19.30-21:00 Selectie
 
Maandag Veld 2
18:00-19:00 E1, E3, E5, E7, E9  (gezamenlijke training)
18:00-19:00 E2, E4, E6, E8 E10 (gezamenlijke training)
19:15-20:15 schottraining A1, B1, C1 gezamelijk
 
Maandag Veld 3
18:00-19:00 Gezamelijk training E teams
18:00-19:00 Gezamelijk training E teams
 
Dinsdag Veld 1
18.00-19.15 C1 en C2 (samen)
19:30-21.00 Selectie
21.00-22.30  
 
Dinsdag Veld 2
18.00-19.00 D1 t/m D6 (gezamenlijke training)
19.00-20.00 C3
20.15-21.30 S3 + S4
 
Dinsdag Veld 3
18:00-19:00 Gezamelijk D + E3, E4 en E7
19:00-20.15 B3
20.15-21:30 A1 en A2
 
Woensdag Veld 1
16.00-17.00 F-teams
17:30-18:30 E8/E9/E10
18:45-20:00 B1 en B2 (samen)
20.30-21.30 S5 + S6
 
Woensdag Veld 2
16.00-17.00 F-teams
18:00-19:00 E5 en E6 + D6
19.30-20.30 B3 + B4
20.30-21.30 S7 + S8
 
Woensdag Veld 3
18.00-19.00  
19.30-20.30 A3 en A4
20.30-21.30 S9 + Recreanten
 
Donderdag Veld 1
17:30-18:30  
18:00-18:30 Techniek training D1
18:30-19:30 E1 en E2
18:30-19:30 D1 en D2 
20:00-21:30 Selectie
 
Donderdag Veld 2
17:30-18:30 D4
18.30-19.30 C1 en C2 (apart)
19.30-20.45 B1 en B2 (apart)
20.45-22.00 S3 + S4
 
Donderdag Veld 3
17:30-18:30  
18:00-19:00 D3 en D5
19.00-20:00 C3 en C4
20:00-21:30 A1 en A2
 
Vrijdag Veld 1
18:00-19:00  
 
Vrijdag Veld 2
18:30-19:30 F1 t/m F5 (gezamenlijke training)
 
Vrijdag Veld 3
   
 

Data van de start van de gezamenlijke trainingen voor de F, E en D wordt nog bekend gemaakt.
 

Teams Training 1
F1 woensdag 16.00u (verplicht)
F2 woensdag 16.00u (verplicht)
F3 woensdag 16.00u (verplicht)
F4 woensdag 16.00u (verplicht)
F5 woensdag 16.00u (verplicht)
F6 woensdag 16.00u (verplicht)
 
Teams Training 2
F1 vrijdag 18.30u gez. training (verplicht)
F2 vrijdag 18.30u gez. training (verplicht)
F3 vrijdag 18.30u gez. training 
F4 vrijdag 18.30u gez. training 
F5 vrijdag 18.30u gez. training 
F6 vrijdag 18.30u gez. training 
 
Teams Training 1
E1 maandag 18:00u gez. training (verplicht)
E2 maandag 18:00u gez. training (verplicht)
E3 maandag 18:00u gez. training (verplicht)
E4 maandag 18:00u gez. training (verplicht)
E5 maandag 18:00u gez. training 
E6 maandag 18:00u gez. training 
E7 maandag 18:00u gez. training 
E8 maandag 18:00u gez. training 
E9 maandag 18:00u gez. training 
E10 maandag 18:00u gez. training 
 
Teams Training 2
E1 donderdag 18.30u (verplichte teamtraining met E2) veld 1
E2 donderdag 18.30u (verplichte teamtraining met E1) veld 1
E3 dinsdag 18.00u (verplichte teamtraining met E4, E7) veld 3
E4 dinsdag 18.00u (verplichte teamtraining met E3. E7) veld 3
E5 woensdag 18.00u (verplichte teamtraining met E6) veld 2
E6 woensdag 18.00u (verplichte teamtraining met E5) veld 2
E7 dinsdag 18.00u (verpl. teamtraining met E3 & E4) veld 3
E8 woensdag 17.30u (verpl. teamtraining met E9 & E10) veld 1
E9 woensdag 17.30u (verpl. teamtraining met E8 & E10) veld 1
E10 woensdag 17.30u (verpl. teamtraining met E9 & E8) veld 1
 
Teams Training 1
D1 dinsdag 18.00u gez. training (verplicht) veld 2 en 3
D2 dinsdag 18.00u gez. training (verplicht) veld 2 en 3
D3 dinsdag 18.00u gez. training (optioneel) veld 2 en 3
D4 dinsdag 18.00u gez. training (optioneel) veld 2 en 3
D5 dinsdag 18.00u gez. training (optioneel) veld 2 en 3
 
Teams Training 2
D1 donderdag 18.30u (verplichte teamtraining) veld 1
D2 donderdag 18.30u (verplichte teamtraining) veld 1
D3 woensdag 18.30u (verplichte teamtraining) veld 1
D4 donderdag 18.00u (verplichte teamtraining) veld 2
D5 donderdag 18.00u (verplichte teamtraining) veld 2