TC en JTC

Beste leden,
De JTC en de TC zijn druk bezig met de oefenwedstrijden voor het zaalseizoen 22/23.
Houd de website n de gaten, er wijzigt best wel vaak wat.
Sportieve groet,

De TC & JTC

Laatste wijziging 23 september 10:00

Zaterdag 5 november
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter / Vervoer
ntb Tempo A1 Nieuwerkerk A1
ntb Tempo B1 Nieuwerkerk B1
Zaterdag 12 november
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter / Vervoer
ntb Sporting Delta A1 Nieuwerkerk A1
ntb Sporting Delta A2 Nieuwerkerk A2
ntb Sporting Delta B1 Nieuwerkerk B1
ntb Sporting Delta B2 Nieuwerkerk B2
13:45 Nieuwerkerk B3 Sporting Delta B3
12:45 Nieuwerkerk C1 Sporting Delta C1
ntb Tempo C2 Nieuwerkerk C2
11:45 Nieuwerkerk C3 Sporting Delta C2
ntb Vr’schaar (H) C3 Nieuwerkerk C4
ntb Sporting Delta C3 Nieuwerkerk C5
ntb Fortuna D1 Nieuwerkerk D1
12:15 Valto D2 Nieuwerkerk D2
ntb Fortuna D2 Nieuwerkerk D3
10:45 Nieuwerkerk D4 Fortuna D4
09:50 Nieuwerkerk E1 Fortuna E1
09:00 Nieuwerkerk E2 Vitesse (Ba) E1
09:50 Nieuwerkerk E3 Fortuna E2
09:00 KCR E4 Nieuwerkerk E4
10:00 KCR E3 Nieuwerkerk E5
09:50 Nieuwerkerk E7 Fortuna E3
10:00 Fortuna E4 Nieuwerkerk E9
10:00 KCR E5 Nieuwerkerk E10
09:00 Nieuwerkerk F1 Vitesse (Ba) F1
09:00 Nieuwerkerk F3 Vr’schaar (H) F3
18:45 Nieuwerkerk 1 Fortis 1 Frank den Hollander en Wouter Watermulder
17:30 Nieuwerkerk 2 Fortis 2 Jelmer Baljeu
16:15 Nieuwerkerk 3 Dalto 5?
15:00 Nieuwerkerk 4 Dalto 6?
20:00 Nieuwerkerk 5 Dalto 7?
Woensdag 16 november
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter / Vervoer
ntb Dalto A1 Nieuwerkerk A1
Zaterdag 19 november
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter / Vervoer
15:10 Valto A2 Nieuwerkerk A2
13:30 Nieuwerkerk B1 Vr’schaar (H) B1
12:30 Nieuwerkerk B2 Tempo B2
14:45 Nieuwerkerk B3 Excelsior (D) B3
12:00 Valto C1 Nieuwerkerk C1
11:30 Nieuwerkerk C2 Excelsior (D) C1
11:00 Vr’schaar (H) C2 Nieuwerkerk C3
ntb Vitesse DC3 Nieuwerkerk C4
10:25 Nieuwerkerk D1 Vr’schaar (H) D1
10:00 Vr’schaar (H) D2 Nieuwerkerk D2
ntb Vitesse D1 Nieuwerkerk D3
ntb Vitesse D2 Nieuwerkerk D4
ntb Gemini D1 Nieuwerkerk D5
10:00 Vr’schaar (H) E1 Nieuwerkerk E1
10:00 Vr’schaar (H) E2 Nieuwerkerk E2
09:00 Vr’schaar (H) E3 Nieuwerkerk E6
09:00 Vr’schaar (H) E4 Nieuwerkerk E8
09:30 Nieuwerkerk F1 Vr’schaar (H) F1
09:30 Nieuwerkerk F2 Kinderdijk F1
09:30 Nieuwerkerk F4 onderling
09:30 Nieuwerkerk F5 onderling
ntb Wageningen 1 Nieuwerkerk 1
15:45 Nieuwerkerk 2 De Granaet 1 Jordy Heuvelman
17:15 Nieuwerkerk 3 De Granaet 2
18:30 Nieuwerkerk 4 ?
ntb ONDO 4 Nieuwerkerk 5
ntb ONDO 5 Nieuwerkerk 6
ntb ONDO 6 Nieuwerkerk 7
ntb ONDO 7 Nieuwerkerk 8
ntb ONDO 8 Nieuwerkerk 9

Meer berichten