CKV Nieuwerkerk

dinsdag 27 augustus 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
19:30 uur HKV / Ons Eibernest A1 - NWK A1 17:45 HKV/Ons Eibernest van den Bogerd,de Ruiter,Wesdorp
 
donderdag 29 augustus 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
20:00 uur NWK B1 - Sporting Delta B1 De Kleine Vink
19:00 uur NWK C1 - Sporting Delta C1 De Kleine Vink
19:00 uur NWK D1 - Fortuna / Delta Logistiek D1 De Kleine Vink
19:00 uur Vriendenschaar D1 - NWK D2 17:45 Groene Zoom van Loon,Lam,Steller
 
zaterdag 31 augustus 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
15:30 uur NWK 1 - KVA 1 Mijzijde
17:00 uur NWK 1 - SDO / BlijWerkt 1 Mijzijde
13:15 uur SDO / BlijWerkt 2 - NWK 2 11:45 Mijzijde
16:15 uur Rohda 2 - NWK 2 14:45 Mijzijde
12:00 uur Tempo 3 - NWK 3 10:30 Zegersloot
11:15 uur Sporting Delta A1 - NWK A1 09:45 Gravensingel Berk,Mol,de Ruiter
19:30 uur KOAG A1 - NWK A1 18:00 Groene Wetering van der Lee,de Vries,Wesdorp
14:30 uur Excelsior A2 - NWK A2 13:00 Biesland Verberk,van der Ploeg,van Santen
11:15 uur NWK A3 - NWK A4 De Kleine Vink Reserveshirts !
10:00 uur NWK C4 - NWK C5 De Kleine Vink Reserveshirts !
09:00 uur Maassluis D3 - NWK D5 07:45 Wipperspark Tims,Slob,Ockerse
10:00 uur NWK E10 - NWK E11 De Kleine Vink Reserveshirts !
10:40 uur NWK E5 - NWK E9 De Kleine Vink Reserveshirts !
10:00 uur NWK E6 - NWK E7 De Kleine Vink Reserveshirts !
10:00 uur NWK E8 - NWK E9 De Kleine Vink Reserveshirts !
11:15 uur NWK E8 - NWK E5 De Kleine Vink Reserveshirts !
10:00 uur NWK F5 - NWK F6 De Kleine Vink Reserveshirts !
 

Toernooien op 31 augustus

Toernooi bij Albatros in Zwijndrecht
 
Team Vervoer Vertrek Duur
Nieuwerkerk F1 Verbeek, Beuker 8:15 09:00 - 12:00
Nieuwerkerk F2 van Nierop, Seelbach 8:45 09:30 - 12:30
Nieuwerkerk E1 Sies, Klippel 8:30 09:30 - 12:30
Nieuwerkerk E2 Huisman, de Bruin 9:30 10:30 - 13:00
Nieuwerkerk D1 Blijleven, Blok, van Schaik 9:45 11:00 - 14:00
Nieuwerkerk D2 Dijkshoorn, Ketting, v.d. Donk 8:30 09:30 - 12:30
 
Toernooi bij Vriendenschaar in Bodengraven
 
Nieuwerkerk E3 Hagen, Winkel 9:30 10:30 - ?
Nieuwerkerk E4 Bregman, Ros 9:30 10:30 - ?
 
Toernooi bij Excelsior in Delft
 
Nieuwerkerk D3 ten Brinke, de Jong, v.d. Knaap 8:30 10:30 - 12:30
Nieuwerkerk D4 Treffers, Brinkman, v.d. Voort 9:15 09:15 - 12:30
Nieuwerkerk C1 Korteweg, Dijkshoorn, Laan 8:00 09:00 - 13:00
Nieuwerkerk C2 Huisman, Meijer, Steller 8:00 09:00 - 12:30
Nieuwerkerk C3 Oudijk, Brouwer, Van Zelm 8:00 09:00 - 13:00
Nieuwerkerk B1 v.d. Bogerd, v.d. Knaap, Kuiper 8:00 09:00 - 12:30
Nieuwerkerk B2 Blok, Alblas, Langenberg 8:00 09:00 - 13:00