CKV Nieuwerkerk

woensdag 15 mei 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
18:00 uur NWK E4 - KCC / SO natural E1 De Kleine Vink Thomas Romein
18:00 uur KCC / SO natural E3 - NWK E8 17:15 Schenkel Heeck,Bulsing
 
zaterdag 18 mei 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
16:00 uur Vriendenschaar 1 - NWK 1 14:15 Sluisweg Willem van Ieperen
17:00 uur Nic. / Alfa-college 3 - NWK 2 13:45 De Wijert L. Hut
13:45 uur Dalto / Klaverblad Verzekeringen 3 - NWK 3 12:00 De Woerd JWJ. Oostveen
16:50 uur Reeuwijk 2 - NWK 4 15:30 De Groene Zoom Micha van Dijk
15:00 uur NWK 5 - DVS '69 2 De Kleine Vink Pieter van den Berg (.res)
17:30 uur Avanti 6 - NWK 6 16:00 De Groene Wijdte
12:40 uur KCC / SO natural 9 - NWK 8 11:30 Schenkel
12:30 uur Twist 6 - NWK 9 11:15 Claudius Civilislaan
14:00 uur Fortuna / Delta Logistiek A1 - NWK A1 12:30 Kruithuisweg-Oost M.A. van Bentum / van den Bogerd,van der Knaap,Huijser
12:00 uur NWK A2 - HKC A2 De Kleine Vink Floris Marck
10:30 uur NWK B1 - Vitesse B1 De Kleine Vink N. Schram Matthé Wakker (.res)
10:00 uur Triade B1 - NWK B2 08:30 Poortzicht de Vries,Meijer,Langenberg,Roelofs
12:15 uur Meervogels / Física B3 - NWK B3 11:00 Vernedesportpark
09:30 uur NWK C1 - KCC / SO natural C1 De Kleine Vink PBMB. Christiaans Jelmer Lansbergen (.res)
12:00 uur NWK C2 - Gemini C1 De Kleine Vink Jelmer Lansbergen
12:00 uur NWK C3 - IJsselvogels C3 De Kleine Vink Willem van Elsäcker
11:00 uur NWK C4 - Excelsior C3 De Kleine Vink Bart Jaap van Erkel
10:30 uur PKC / SWKGroep D1 - NWK D1 09:15 Oostpolder AJ. van Vliet / van Schaik,van de Burgt,Sies
11:00 uur NWK D2 - IJsselvogels D1 De Kleine Vink Martijn Huijser
09:00 uur NWK D4 - DVS '69 D1 De Kleine Vink
12:00 uur KCC / SO natural D1 - NWK D5 11:00 Schenkel Ketting,Dijkshoorn,Pierik
11:00 uur KCR E1 - NWK E1 10:00 Reyerpark KCR Verduijn,van der Knaap
09:00 uur KCR E4 - NWK E2 08:00 Reyerpark KCR Plaisier,van der Kaa
10:00 uur NWK E3 - Twist E2 De Kleine Vink Inge Vuik
09:00 uur Korbis E2 - NWK E4 08:00 Sniep Winkel,Blijleven
10:00 uur NWK E5 - IJsselvogels E3 De Kleine Vink Laura van den Bosch
11:00 uur IJsselvogels E4 - NWK E6 10:15 Sportlaan Leon Bleijenberg / Philipse,Mulder
10:00 uur KCR E6 - NWK E7 09:00 Reyerpark KCR van den Bergh,Weijenberg
10:00 uur NWK E8 - IJsselvogels E6 De Kleine Vink Ellenoor vd Knaap
11:00 uur Pernix F1 - NWK F1 09:45 Merenwijk te Witt,Klippel
10:00 uur KCC / SO natural F1 - NWK F2 09:15 Schenkel Steller,van der Knaap
09:00 uur NWK F3 - RWA F2 De Kleine Vink Merel Nesselaar
10:00 uur KOAG F1 - NWK F4 09:00 Groene Wetering Verdoold,Brinkman
09:00 uur NWK F5 - Korbis F3 De Kleine Vink Myrle van der Jagt
09:00 uur NWK F6 - Maassluis F4 De Kleine Vink Duncan Kranendonk
12:00 uur KCC / SO natural F2 - NWK F7 11:15 Schenkel van Nierop,Brinkman
09:00 uur Vitesse F2 - NWK F8 08:00 De Bongerd Rozemarijn Meijer,Pausma