CKV Nieuwerkerk

vrijdag 24 mei 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
18:30 uur NWK E3 - Nikantes E1 De Kleine Vink Annemiek Mian
 
zaterdag 25 mei 2019
Aanvang Wedstrijd Vertrek Locatie Scheidsrechter/Auto's/Res.Scheids.
15:30 uur NWK 1 - Oranje Wit 1 De Kleine Vink Stephan Evertsen
14:00 uur NWK 2 - Sporting Delta 2 De Kleine Vink P. Rikken
12:30 uur NWK 3 - Oranje Wit 2 De Kleine Vink H. Ruitenbeek Selectie Fluiten (.res)
14:30 uur ADO 2 - NWK 5 13:00 Trekdam
14:30 uur NWK 6 - Avanti 6 De Kleine Vink Matthijs de Jong
12:00 uur Oranje Wit 5 - NWK 7 10:30 Stadspolders
13:00 uur NWK 8 - KCC / SO natural 9 De Kleine Vink Dani Hoogendoorn
12:30 uur NWK 9 - Twist 6 De Kleine Vink Max den Hartog
11:00 uur NWK A1 - PKC / SWKGroep A1 De Kleine Vink M. Terlouw Jasper Marck (.res)
12:30 uur HKC A2 - NWK A2 10:45 Hoograven-Zuid Spée,de Groot,Kranendonk
10:15 uur Vitesse B1 - NWK B1 08:45 De Bongerd C.H. Ton / van Loon,de Ruiter,van de Ruit
11:30 uur NWK B2 - Triade B1 De Kleine Vink Bram Boeter
10:00 uur NWK B3 - Meervogels / Física B3 De Kleine Vink Kenneth de Ronde
10:00 uur Sporting Delta C1 - NWK C1 08:30 Gravensingel M. Boot / Sies,van de Burgt,Korteweg
10:00 uur Gemini C1 - NWK C2 09:00 Groenhovenpark Langenberg,Meijer,Slingerland
10:00 uur IJsselvogels C3 - NWK C3 09:00 Sportlaan Ruud Kranendonk / de Jong,Bakker,van Zelm,de Vries
12:45 uur Excelsior C3 - NWK C4 11:30 Biesland Pierik,Verdoold,Brouwer,Marelis
10:00 uur NWK D1 - PKC / SWKGroep D1 De Kleine Vink Bas, V Vermaat, B Nathan van der Poel (.res)
09:00 uur IJsselvogels D1 - NWK D2 08:00 Sportlaan Boas van Voorst / van Steenwijk,Kurver,Meijer
11:00 uur Vriendenschaar D2 - NWK D3 09:45 Groene Zoom Rianne Kwakernaak / Ruitenberg,te Witt,Alblas,de Jong
10:45 uur DVS '69 D1 - NWK D4 09:30 Schildman Mutlak,Treffers,van Rumpt
09:00 uur NWK D5 - KCC / SO natural D1 De Kleine Vink Nathan van der Poel
11:00 uur NWK E1 - KCR E1 De Kleine Vink Rosanne Lansbergen
11:00 uur NWK E2 - KCR E4 De Kleine Vink Laura van den Bosch
11:00 uur Twist E2 - NWK E3 10:00 Claudius Civilislaan Vrijvogel,Paalvast
11:00 uur NWK E4 - Korbis E2 De Kleine Vink Henk Riem
10:00 uur IJsselvogels E3 - NWK E5 09:15 Sportlaan Tom Dukker / Buizer,Hess
10:00 uur NWK E6 - IJsselvogels E4 De Kleine Vink Anouk van Santen
10:00 uur NWK E7 - KCR E6 De Kleine Vink Remco van den Enden
09:00 uur IJsselvogels E6 - NWK E8 08:15 Sportlaan Kirsten Plooster / Celie,Mechielsen
10:00 uur NWK F1 - Pernix F1 De Kleine Vink Jelmer Baljeu
09:00 uur NWK F2 - KCC / SO natural F1 De Kleine Vink Lotte Dingjan
09:00 uur RWA F2 - NWK F3 07:45 Landweg Amber Tichelaar / van Dijk,Ockerse
09:00 uur NWK F4 - KOAG F1 De Kleine Vink David Stapel
09:30 uur Korbis F3 - NWK F5 08:30 Sniep Koolhaas,Bregman
10:00 uur Maassluis F4 - NWK F6 09:00 Wipperspark Beuker,Reijnierse
09:00 uur NWK F7 - KCC / SO natural F2 De Kleine Vink Jelmer Baljeu
09:00 uur NWK F8 - Vitesse F2 De Kleine Vink Melissa van der Velde
 

Wedstrijdschema's