CKV Nieuwerkerk

Introductie CKV-Club van 50!

Datum: 22-04-2019 09:14

CKV Nieuwerkerk introduceert: de CKV-Club van 50!
 
Zaterdagavond 26 januari 2019 heeft CKV-voorzitter Alfred Huijser een nieuw initiatief van de PR-commissie gelanceerd: De CKV-Club van 50. Inmiddels heeft deze nieuwe Club al 78 leden!


Veel leden van onze club zijn al op diverse manieren betrokken bij CKV Nieuwerkerk. Met de introductie van de CKV-Club van 50 willen we bijdragen aan een extra, structurele ondersteuning voor de club. Van deze bijdrage kunnen we onze leden meer en betere faciliteiten bieden.

Voor de hele vereniging!
De opbrengst van de CKV-Club van 50 komt ten goede aan zaken waarvan de hele vereniging profiteert (dus breedte- en topsport) en die niet gedekt worden via de normale begroting. Denk dan bijvoorbeeld aan bijdragen aan speciaal materiaal voor de jeugd, het kamp, trainingskampen, aanleg/onderhoud terras en speeltuin, verfraaien van het clubhuis, trainingsjassen voor jeugdtrainers, clinics voor trainers/spelers, een bus naar belangrijke wedstrijden, livestream enz. Met andere woorden, heel CKV Nieuwerkerk profiteert van de opbrengsten van de CKV-Club van 50.

Eerste investeringen: in oktober 2019 heeft de CKV-Club van 50 250 euro beschikbaar gesteld voor de shirtjes voor de Teams van de week tijdens het zaalseizoen. Tevens is 250 euro beschikbaar gesteld voor het aanschaffen van scorebordjes voor in de zaal, zodat ook de stand op veld 1 en 3 zichtbaar is in de Kleine Vink.

Hoe werkt de CKV-Club van 50?
Eenmaal per seizoen organiseert CKV Nieuwerkerk een bijeenkomst voor de CKV-Club van 50. Tijdens deze bijeenkomst bepalen de leden van de Club van 50 aan welke doelen het geld wordt besteed. CKV Nieuwerkerk zorgt voor een leuke avond met een gevarieerd programma! Alle leden van de CKV-Club van 50 zullen worden genoemd op de website van CKV Nieuwerkerk en op het bord dat wordt geplaatst in de kantine. De eerste avond was vrijdagavond 6 september 2019.

Wie kan er lid worden?
Iedereen die CKV Nieuwerkerk een warm hart toedraagt, kan lid worden. Vrienden, vriendinnen, opa’s, oma’s, vaders, moeders, buren, etc. Ook bedrijven kunnen lid worden. Het gaat wel om individuen, dus teams of commissies van CKV Nieuwerkerk kunnen geen lid worden van de CKV-Club van 50.

Wat zijn de kosten? 
De kosten van de CKV-Club van 50 bedragen, niet geheel verrassend, €50 ,- per jaar en moeten de eerste keer bij inschrijving en daarna medio augustus betaald worden. Het kan gaan om een bedrag dat een veelvoud is van €50,- (€100,- of €150,- is bijvoorbeeld ook toegestaan).

Hoe kan je lid worden?
Heb je interesse om lid te worden? Mail dan naar clubvan50@ckvnieuwerkerk.nl. Je krijgt dan het inschrijfformulier (inclusief machtiging) en huishoudelijk reglement toegestuurd. Lever het volledig ingevulde en ondertekende formulier in bij één van de leden van de PR-Commissie. Uiteraard mag je het getekende formulier ook inscannen en mailen naar clubvan50@ckvnieuwerkerk.nl.

PR-commissie CKV Nieuwerkerk
Alfred Huijser
Duco de Ruiter
Elles Puijmbroeck
Ronald Verbeek
Tim Nome
 
Leden CKV-Club van 50
No.  Naam
1 Leen Vogelaar 
2 Familie P.H.J. Tims
3 Co van Horik 
4 Ida
5 Edwin Visser
6 Jan Hordijk 
7 Familie Verduijn
8 Stefan van der Knijff
9 Cor Reijm
10 Alfons Flik Onderwijsadvies
11 Jeroen van Gulik
12 Familie Marck
13 Eunice Havenaar 
14 Kores Punt
15 Familie Verkleij
16 Arno Reijm 
17 Familie Nome
18 Ronald Verbeek
19 Roos Verbeek
20 Familie De Ruiter 
21 Jan van Essen 
22 Familie Dingjan 
23 Leon Simons
24 Gerda van der Knaap-Marck
25 Aad ter Maten
26 Familie Pierik
27 Sander Klippel
28 Arnaud van der Knaap
29 Familie De Ronde
30 Diederich Cornelisse
31 Bob v.d. Weide
32 Familie van Bijnen 
33 Familie van den Enden
34 Rick van Horik 
35 Bas en Matthijs van Schaik
36 Henk en Brigitte Collée
37 John en Arline Tims
38 Lisette Datema
39 Familie P.D. Blok
40 Koen Knoop 
41 Familie Van de Burgt
42 Familie Seelbach 
43 Arjen Hess
44 Jason van den Assem 
45 Emmo van Herk
46 Martijn Reijm
47 Familie Verberk-Sakai
48 Arjan Dijkshoorn
49 Martijn Huijser
50 Alfred en Heleen Huijser
51 Rob van Sprang
52 Elles Puijmbroeck
53 Wilbert Burger
54 Sophie Burger
55 François Ugen
56 Luuk Datema
57 Jake Oudijk
58 Ruud Hogeweg
59 Familie Wilhelm
60 Jan Eijke
61 Edwin Dibbets
62 Bert en Plony Brinkman
63 Aat de Groot
64 Jos en Evelyn Lansbergen
65 Judith en Theo
66 Jeanette Kruysifix
67 Familie Sies
68 Lia v.d. Ploeg-de Gier
69 Leo Karreman 
70 Familie Mc Mahon 
71 Familie De Zwart
72 Kloos
73 Familie Heuvelman
74 Ineke Harms
75 Familie Oskam
76 Jelmer Huijser
77 Damiet Verbeek
78 Frank van Rootselaar
79  
80