CKV Nieuwerkerk

Zaalwacht

  • Als je geen zaalwacht kan draaien, probeer dan zelf te ruilen! Wijzigingen mailen naar r.hogeweg@fugro.com
  • Bij jeugdwedstrijden (F t/m A) worden ouders ingedeeld.
  • Seniorenteams kunnen zelf scorebord bijhouden (tenzij zaalwacht is aangewezen)
  • Het team dat de laatste thuiswedstrijd van de dag gespeeld heeft, ruimt al het materiaal net op (en natuurlijk eventueel afval in de prullenbakken)
     
  • In dit document kunt u de scorebord instructies lezen.

     

     

zaterdag 15 december 2018
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Rens Klippel Zaalwacht
11:00 - 12:00 Lotte Blijleven Zaalwacht
12:00 - 13:00 Misha Bäcker Zaalwacht
13:00 - 14:00 Lisa Ruitenberg Zaalwacht
14:00 - 15:00 Alexander Bunschoten Zaalwacht
15:00 - 16:00 Marten Alblas Zaalwacht
16:00 - 17:00 Twan Tollenaar Zaalwacht
17:00 - 18:15 Merijn Spée Zaalwacht
zaterdag 22 december 2018
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Sven Blok Zaalwacht
10:00 - 11:00 Floris Kuiper Zaalwacht
11:00 - 12:00 Norah Rijkaart Zaalwacht
12:00 - 13:00 Amy Nugteren Zaalwacht
13:00 - 14:00 Veronique Meijer Zaalwacht
14:00 - 15:15 Eline Molenaar Zaalwacht
zaterdag 5 januari 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Levi Koolhaas Zaalwacht
11:00 - 12:00 Rick Tims Zaalwacht
12:00 - 13:00 Famke Laan Zaalwacht
13:00 - 14:00 Tim de Groot Zaalwacht
14:00 - 15:00 Frédérique Keijzer Zaalwacht
zaterdag 12 januari 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Jaime Bodeker Zaalwacht
10:00 - 11:00 Taco Hensema Zaalwacht
11:00 - 12:00 Bo Sies Zaalwacht
12:00 - 13:00 Reinier van Loon Zaalwacht
13:00 - 14:00 Steven Meijer Zaalwacht
zaterdag 19 januari 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Thom Havenaar Zaalwacht
11:00 - 12:00 Daniel Philipse Zaalwacht
12:00 - 13:00 Mattias Steller Zaalwacht
13:00 - 14:00 Nick van Rumpt Zaalwacht
14:00 - 15:00 Sem Brouwer Zaalwacht
15:00 - 16:00 Aniek Plaisier Zaalwacht
16:00 - 17:00 Annelotte Anker Zaalwacht
17:00 - 18:15 David Spelt Zaalwacht
zaterdag 26 januari 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Tim Bregman Zaalwacht
10:00 - 11:00 Naomi Noorlander Zaalwacht
11:00 - 12:00 Kenzo Verberk Zaalwacht
12:00 - 13:00 Manuel van de Ruit Zaalwacht
13:00 - 14:00 Joran Mostert Zaalwacht
zaterdag 2 februari 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Ashlee van der Kaa Zaalwacht
11:00 - 12:00 Thomas van der Donk Zaalwacht
12:00 - 13:00 Jurre Blok Zaalwacht
13:00 - 14:00 Marinde van der Knaap Zaalwacht
14:00 - 15:00 Matthijs Langenberg Zaalwacht
15:00 - 16:00 Pepijn Spée Zaalwacht
zaterdag 9 februari 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 09:55 Aron Paalvast Zaalwacht
09:55 - 10:55 Raph van de Burgt Zaalwacht
10:55 - 11:55 Anisha Bajnath Zaalwacht
11:55 - 12:55 Cato Korteweg Zaalwacht
12:55 - 14:05 David Stapel Zaalwacht
zaterdag 16 februari 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Alissa van Dijk Zaalwacht
11:00 - 12:00 Lotte Wondergem Zaalwacht
12:00 - 13:00 Caynne Ketting Zaalwacht
13:00 - 14:00 Marieke Schinkelshoek Zaalwacht
14:00 - 15:00 Noa Doodkorte Zaalwacht
15:00 - 16:00 Bas Oudijk Zaalwacht
16:00 - 17:00 Jonathan Pierik Zaalwacht
17:00 - 18:00 Isa Huisman Zaalwacht
18:00 - 19:00 Eva van der Velde Zaalwacht
zaterdag 23 februari 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Saar Brinkman Zaalwacht
10:00 - 11:00 Vivian Heeck Zaalwacht
11:00 - 12:00 Anne-Floor Marelis Zaalwacht
12:00 - 13:00 Fieke de Vries Zaalwacht
13:00 - 14:00 Louke Janson Zaalwacht
14:00 - 15:15 Thomas Romein Zaalwacht
zaterdag 2 maart 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Nienke van der Schaaf Zaalwacht
11:00 - 12:00 Ninthe Mulder Zaalwacht
12:00 - 13:00 Tessa Buizer Zaalwacht
13:00 - 14:00 Joël Lam Zaalwacht
14:00 - 15:00 Sumaq de Groot Zaalwacht
15:00 - 16:00 Emma van Veen Zaalwacht
16:00 - 17:00 Sophie Nesselaar Zaalwacht
17:00 - 18:15 Sanne de Groot Zaalwacht
zaterdag 9 maart 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Jenthe Rijkaart Zaalwacht
10:00 - 11:00 Renske Dijkshoorn Zaalwacht
11:00 - 12:00 Maurits Smits Zaalwacht
zaterdag 16 maart 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Joas Konijn Zaalwacht
11:00 - 12:00 Luuk Hagen Zaalwacht
12:00 - 13:00 Tycho van der Voort Zaalwacht
13:00 - 14:00 Danique Bulsing Zaalwacht
14:00 - 15:00 Tiemen Alblas Zaalwacht
15:00 - 16:00 Simon de Jong Zaalwacht
16:00 - 17:00 Jade Tijssen Zaalwacht
zaterdag 23 maart 2019
Tijd Namen Omschrijving
09:00 - 10:00 Doutsen Treffers Zaalwacht
10:00 - 11:00 Senna van Steenwijk Zaalwacht
11:00 - 12:00 Gaby van den Bogerd Zaalwacht
12:00 - 13:00 Daan Slingerland Zaalwacht
13:00 - 14:00 Alexander Cornelisse Zaalwacht
14:00 - 15:00 Annet van der Ploeg Zaalwacht
15:00 - 16:00 Chloe Ederzeel Zaalwacht
zaterdag 30 maart 2019
Tijd Namen Omschrijving
10:00 - 11:00 Lisa Smit Zaalwacht
11:00 - 12:00 Marit Tel Zaalwacht
12:00 - 13:00 Amy ten Brinke Zaalwacht
13:00 - 14:00 Femke den Hertog Zaalwacht
14:00 - 15:00 Stan Poot Zaalwacht
15:00 - 16:00 Aron Blok Zaalwacht
16:00 - 17:00 Maaike de Heer Zaalwacht
17:00 - 18:00 Noa Hensema Zaalwacht