CKV Nieuwerkerk

Bardiensten

  • Als je geen bardienst kan draaien, probeer dan zelf te ruilen! Wijzigingen mailen naar bar@ckvnieuwerkerk.nl 
     
  • Bardiensten die de bar openen ophalen barsleutels
  • Bardiensten die sluiten maken de bar en tap installatie schoon en terugbrengen barsleutels
  • Voor vragen mailen naar: bar@ckvnieuwerkerk.nl

 

vrijdag 14 december 2018
Tijd Namen
18:30 - 00:00 Marlise Voordendag
zaterdag 15 december 2018
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Bart Spee
08:30 - 10:00 Amy Hess, Tessa Buizer
10:00 - 12:00 Jasmijn Slob, Lotte Brinkman
12:00 - 14:00 Amy Nugteren, Marloes van Loon
14:00 - 16:00 Isa Huisman, Jill Verkleij
16:00 - 18:15 Senioren 9 (2 personen
18:15 - 20:00 Eline Molenaar, Thomas Romein
20:00 - 22:00 Senioren 4 (2 personen)
20:00 - 00:00 Willem van Elsäcker
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
zondag 16 december 2018
Tijd Namen
10:00 - 18:00 Nienke de Jong
woensdag 19 december 2018
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 10 (2 personen)
vrijdag 21 december 2018
Tijd Namen
18:30 - 00:00 ..... (1)
zaterdag 22 december 2018
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Aat de Groot
08:30 - 10:00 Linde van der Knaap, Tim Bregman
10:00 - 12:00 Marit Tel, Pheline van den Bergh
12:00 - 14:00 Lisa Ruitenberg, Thomas de Jong
14:00 - 16:00 Daan Slingerland, Marten Alblas
16:00 - 18:00 Sanne de Groot, Sven van Zelm
16:00 - 20:00 Sander Thomas
18:00 - 20:00 ..... (2)
vrijdag 28 december 2018
Tijd Namen
18:30 - 00:00 ..... (1)
zaterdag 29 december 2018
Tijd Namen
00:00 - 00:00 ..... (2)
zaterdag 5 januari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Karin Voordendag - Dudok
08:30 - 10:00 Levi Koolhaas, Viggo Brouwer
10:00 - 12:00 Bas Huisman, Niek van Zelm
12:00 - 14:00 Louke Janson, Veronique Meijer
14:00 - 16:00 Frédérique Keijzer, Joran Mostert
16:00 - 18:00 Senioren 10 (2 personen)
18:00 - 20:00 Senioren 8 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 7 (2 personen)
20:00 - 00:00 Rob van Sprang
woensdag 9 januari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
zaterdag 12 januari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Viola Cornelisse - Harms
08:30 - 10:00 Lotte Wondergem, Teun Blom
10:00 - 12:00 Marnix Kuiper, Eva van der Velde
12:00 - 14:00 Luuk Roelofs, Steven Meijer
14:00 - 16:00 Senioren 2 (2 personen)
16:00 - 18:00 Shelley Wesdorp, Wouter Wilhelm
16:00 - 20:00 Emmo van Herk
18:00 - 20:00 Senioren 4 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 6 (2 personen)
20:00 - 00:00 Alfred Huijser
22:00 - 00:00 Senioren 1 (2 personen)
woensdag 16 januari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 6 (2 personen)
zaterdag 19 januari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Marc de Zwart
08:30 - 10:00 Danique Bulsing, Jade Celie
10:00 - 12:00 Evy Slingerland, Ninthe Mulder
12:00 - 14:00 Esmay Plaisier, Norah Rijkaart
14:00 - 16:00 Tiemen Alblas, Tobias Ros
16:00 - 18:00 Annelotte Anker, Emma van Veen
18:00 - 20:00 Senioren 9 (2 personen
20:00 - 22:00 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 00:00 Matthijs de Jong
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
woensdag 23 januari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
zaterdag 26 januari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Gert Pierik
08:30 - 10:00 Elize Steller, Rick Tims
10:00 - 12:00 Esther Markus, Gaby van den Bogerd
12:00 - 14:00 Steven Romein, Jonathan Smits
14:00 - 16:00 Senioren 1 (2 personen)
16:00 - 18:00 Nova van den Bogerd, Dennis Bojda
16:00 - 20:00 Leo Karreman
18:00 - 20:00 Senioren 4 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 6 (2 personen)
20:00 - 00:00 Aat de Groot
22:00 - 00:00 Senioren 2 (2 personen)
woensdag 30 januari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
zaterdag 2 februari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Marc de Zwart
08:30 - 10:00 Ashlee van der Kaa, Martijn van der Knijff
10:00 - 12:00 Femke Treffers, Lieneke Schinkelshoek
12:00 - 14:00 Julie van Steenwijk, Laura Meijer
14:00 - 16:00 Inti de Groot, Jade Tijssen
16:00 - 18:00 Senioren 8 (2 personen)
18:00 - 20:00 Senioren 5 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 7 (2 personen)
20:00 - 00:00 Matthijs de Jong
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen
woensdag 6 februari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen
zaterdag 9 februari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Viola Cornelisse - Harms
08:30 - 10:00 Senna van Steenwijk, Caynne Ketting
10:00 - 12:00 Aniek Plaisier, Ella van de Langkruis
12:00 - 14:00 Anne-Fleur de Kreij, Maurits Smits
14:00 - 16:00 Senioren 2 (2 personen)
16:00 - 18:00 Duncan Kranendonk, David Spelt
16:00 - 20:00 Sander Thomas
18:00 - 20:00 Senioren 10 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 00:00 Emmo van Herk
22:00 - 00:00 Senioren 1 (2 personen)
woensdag 13 februari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 10 (2 personen)
zaterdag 16 februari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Bart Spee
08:30 - 10:00 Suus Seelbach, Lisa Smit
10:00 - 12:00 Aron Paalvast, Christian van den Berg
12:00 - 14:00 Marieke Schinkelshoek, Misha Bäcker
14:00 - 16:00 Noa Doodkorte, Naomi Noorlander
16:00 - 18:00 Anne-Floor Marelis, Tessa de Goede
18:00 - 20:15 Reinier van Loon, Manuel van de Ruit
20:00 - 00:00 Rob van Sprang
20:15 - 22:00 Senioren 4 (2 personen)
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen
woensdag 20 februari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
zaterdag 23 februari 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Karin Voordendag - Dudok
08:30 - 10:00 Lars Verdoold, Timo Paalvast
10:00 - 12:00 Vivian Heeck, Samuel Mechielsen
12:00 - 14:00 Maaike de Heer, Maud van Zelm
14:00 - 15:15 Senioren 8 (2 personen)
15:00 - 18:00 Aat de Groot
15:15 - 18:00 David Stapel, Sven van Zelm
woensdag 27 februari 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 6 (2 personen)
zaterdag 2 maart 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Gert Pierik
08:30 - 10:00 de Rozemarijn Meijer, Sven Blok
10:00 - 12:00 Thom Havenaar, Tim Klippel
12:00 - 14:00 Jurre Blok, Diederik Kurver
14:00 - 16:00 Eline Visser, Aron Blok
16:00 - 18:15 Danique Moret, Sophie Nesselaar
18:15 - 20:00 Eline Molenaar, Thomas Romein
20:00 - 22:00 Senioren 9 (2 personen
20:00 - 00:00 Willem van Elsäcker
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
woensdag 6 maart 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
zaterdag 9 maart 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Marc de Zwart
08:30 - 10:00 Jenthe Rijkaart, Floris Kuiper
10:00 - 12:00 Lise Blijleven, Ruben Koornneef
12:00 - 14:00 Senioren 6 (2 personen)
14:00 - 16:00 Senioren 1 (2 personen)
16:00 - 18:00 Senioren 7 (2 personen)
16:00 - 20:00 Leo Karreman
18:00 - 20:00 Senioren 5 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 00:00 Sander Thomas
22:00 - 00:00 Senioren 2 (2 personen)
woensdag 13 maart 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
zaterdag 16 maart 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Lia van der Ploeg- de Gier
08:30 - 10:00 Alissa van Dijk, Lotte Plaisier
10:00 - 12:00 Ruben van der Poel, Daniel Philipse
12:00 - 14:00 Amy ten Brinke, Puck Nijsten
14:00 - 16:00 Simon de Jong, Berend van Vianen
16:00 - 18:00 Koen van Verseveld, Noa Hensema
18:00 - 19:30 Senioren 9 (2 personen
19:30 - 22:00 Senioren 5 (2 personen)
21:00 - 23:00 Matthijs de Jong
woensdag 20 maart 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen
zaterdag 23 maart 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Viola Cornelisse - Harms
08:30 - 10:00 Saar Brinkman, Doutsen Treffers
10:00 - 12:00 Lotte Blijleven, Jaime Bodeker
12:00 - 14:00 Tim de Groot, Jill Verkleij
14:00 - 16:00 Claudia Ramondt, Danée van den Bogerd
16:00 - 18:00 Senioren 6 (2 personen)
18:00 - 20:00 Max de Vries, Bjorn van der Palm
20:00 - 00:00 Emmo van Herk
21:30 - 00:00 Senioren 10 (2 personen)
woensdag 27 maart 2019
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 10 (2 personen)
zaterdag 30 maart 2019
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Bart Spee
08:30 - 10:00 Tess Bregman, Jasmijn Ros
10:00 - 12:00 Lynde Plaisier, Marit Tel
12:00 - 14:00 Jesse Klapwijk, Nick van Rumpt
14:00 - 16:00 Sem Brouwer, Stan Poot
16:00 - 18:00 Chloe Ederzeel, Fieke de Vries
18:00 - 19:30 Twan Tollenaar, Wesley Snoei
19:30 - 22:00 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 00:00 Leo Karreman
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)