CKV Nieuwerkerk

Bardiensten

  • Als je geen bardienst kan draaien, probeer dan zelf te ruilen! Wijzigingen mailen naar bar@ckvnieuwerkerk.nl 
     
  • Bardiensten die de bar openen ophalen barsleutels
  • Bardiensten die sluiten maken de bar en tap installatie schoon en terugbrengen barsleutels
  • Voor vragen mailen naar: bar@ckvnieuwerkerk.nl

 

woensdag 29 januari 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen)
vrijdag 31 januari 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Sander Thomas
zaterdag 1 februari 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Marc de Zwart
08:30 - 10:00 Siem Redeker, Rozemarijn de Meijer
10:00 - 12:00 Levi Tas, Alissa van Dijk
12:00 - 14:00 Julie van Steenwijk, Tiemen Alblas
14:00 - 16:30 Twan Tollenaar, Anne-Floor Marelis
16:30 - 18:30 Senioren 9 (2 personen)
18:30 - 20:00 Senioren 5 (2 personen)
20:00 - 22:15 Senioren 4 (2 personen)
20:00 - 00:00 Sander Thomas
22:15 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
zondag 2 februari 2020
Tijd Namen
10:00 - 18:00 Lalita Baidjoe
woensdag 5 februari 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
vrijdag 7 februari 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Sander Thomas
zaterdag 8 februari 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Debora van Oeveren
08:30 - 10:00 Lois Pellegrom, Celina de Vries
10:00 - 12:00 Tim Klippel, Bente Marck
12:00 - 14:00 Thomas de Jong, Tobias Ros
14:00 - 16:30 Veronique Meijer, Isa Huisman
16:00 - 20:00 Aat de Groot
16:30 - 18:00 Shelley Wesdorp, Mika de Ruiter
18:00 - 20:00 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 2 (2 personen)
20:00 - 00:00 Emmo van Herk
22:00 - 00:00 Senioren 1 (2 personen)
zondag 9 februari 2020
Tijd Namen
10:00 - 18:00 Jelmer Lansbergen
woensdag 12 februari 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
vrijdag 14 februari 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Jelmer Lansbergen
zaterdag 15 februari 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Bart Spee
08:30 - 10:00 Ian Mc Mahon, Lucas van Pijkeren
10:00 - 12:00 Janou van Eekert, Jenthe Rijkaart
12:00 - 14:00 Efraim Weijenberg, Daniel Philipse
14:00 - 16:00 Jaime Bodeker, Kess Vrijvogel
16:00 - 18:00 Sem Brouwer, Esther Markus
18:00 - 20:00 Fieke de Vries, Maaike de Heer
20:00 - 22:00 Senioren 5 (2 personen)
20:00 - 00:00 Matthijs de Jong
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
zondag 16 februari 2020
Tijd Namen
10:00 - 18:00 Lalita Baidjoe
woensdag 19 februari 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 6 (2 personen)
vrijdag 21 februari 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 ..... (1)
zaterdag 22 februari 2020
Tijd Namen
08:00 - 11:00 Lia van der Ploeg- de Gier
08:30 - 10:00 Amy Hess, Evy Slingerland
10:00 - 12:00 Caynne Ketting, Joël Lam
12:00 - 14:00 Femke den Hertog, Alaa Mutlak
14:00 - 16:00 Aniek Plaisier, Bente van den Heuvel
16:00 - 18:30 Senioren 6 (2 personen)
18:30 - 20:00 Joran Mostert, Luuk Roelofs
20:00 - 22:00 Senioren 7 (2 personen)
20:00 - 00:00 Sander Thomas
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen)
woensdag 26 februari 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 4 (2 personen)
zaterdag 29 februari 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Marc de Zwart
08:30 - 10:00 Esmay Plaisier, Tycho van der Voort
10:00 - 12:00 Amy ten Brinke, Lisa Ruitenberg
12:00 - 14:00 Lisa Buizer, Romy Ederzeel
14:00 - 15:30 Annet van der Ploeg, David Stapel
15:30 - 18:00 Simone Veens, Sam van den Dool
18:00 - 20:00 Senioren 6 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 7 (2 personen)
20:00 - 00:00 Willem van Elsäcker
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
woensdag 4 maart 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
vrijdag 6 maart 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Sander Thomas
zaterdag 7 maart 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Debora van Oeveren
08:30 - 10:00 Anne Stoutjesdijk, Khadijo Muna Abdi
10:00 - 12:00 Marit Tel, Vivian Heeck
12:00 - 14:00 Louke Janson, Taco Hensema
14:00 - 16:00 Anne-Fleur de Kreij, Danée van den Bogerd
16:00 - 18:30 Zoë van der Knaap, Koen Berk
16:00 - 20:00 Alfred Huijser
18:30 - 21:30 Senioren 3 (2 personen)
20:00 - 00:00 Rob van Sprang
21:30 - 00:00 Senioren 2 (2 personen)
woensdag 11 maart 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen)
vrijdag 13 maart 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Jelmer Lansbergen
zaterdag 14 maart 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Gert Pierik
08:30 - 10:00 Chris Wiesenekker, Nienke van der Schaaf
10:00 - 12:00 Julia Hoogendoorn, Melody Ali Pur Mal Amiri
12:00 - 14:00 Luuk Hagen, Doutsen Treffers
14:00 - 16:00 Senne de Wit, Simon de Jong
16:00 - 18:00 Aron Blok, Ruben Koornneef
18:00 - 20:00 Senioren 8 (2 personen)
20:00 - 22:00 Senioren 4 (2 personen)
20:00 - 00:00 Matthijs de Jong
22:00 - 00:00 Senioren 9 (2 personen)
woensdag 18 maart 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
vrijdag 20 maart 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Nienke de Jong
zaterdag 21 maart 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Bart Spee
08:30 - 10:00 Lieke de Boer, Timo Paalvast
10:00 - 12:00 Tessa Buizer, Ruben van der Poel
12:00 - 14:00 Gaby van den Bogerd, Marloes van Loon
14:00 - 16:00 Sem Kicken, Nick van Rumpt
16:00 - 18:00 Manuel van de Ruit, Marnix Kuiper
18:00 - 20:00 Marten Alblas, Matthijs Langenberg
20:00 - 22:00 Mika de Ruiter, Bonne van der Lee
20:00 - 00:00 Leo Karreman
22:00 - 00:00 Senioren 8 (2 personen)
woensdag 25 maart 2020
Tijd Namen
22:00 - 00:00 Senioren 7 (2 personen)
vrijdag 27 maart 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Sander Thomas
zaterdag 28 maart 2020
Tijd Namen
08:00 - 12:00 Gert Pierik
08:30 - 10:00 Nathan Schalkwijk, Steef de Boer
10:00 - 12:00 Suus Seelbach, Cas Brinkman
12:00 - 14:00 Lotte Blijleven, Puck Nijsten
14:00 - 17:00 Milan van den Heuvel, Lars Tims
17:00 - 19:00 Tessa de Goede, Alexander Bunschoten
19:00 - 21:15 Steven Romein, Steven Meijer
20:00 - 00:00 Aat de Groot
21:15 - 22:30 Senioren 4 (2 personen)
22:30 - 00:00 Senioren 5 (2 personen)
vrijdag 3 april 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Jelmer Lansbergen
vrijdag 10 april 2020
Tijd Namen
19:30 - 00:00 Nienke de Jong